Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Imádjuk egymást barátnőmmel!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Imádjuk egymást barátnőmmel! 3 hónapja vagyunk együtt! De sajnos mindketten más országba költözünk 1 év múlva! Belemenjek igy a kapcsoltba, vagy hagyjam?

Figyelt kérdés

2015. jan. 25. 12:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem élvezzétek egymás társaságát amíg tudjátok :)
2015. jan. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az alatt az egy év alatt is rengeteg feledhetetlen közös élményetek lehet nyaralás stb... és látatlanba amúgy se tudhatod, hogy nem-e mennétek szét 1 év múlva...

Tehát mindenképp menj bele, aztán majd kiderül mit hoz a jövő

2015. jan. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez egy olyan döntés, amelyet Nektek kell meghozni, nem nekünk! Ti tudjátok, hogy megéri-e vagy sem.


Így alapjában véve a kérdés értelmetlen mivel, mi hiába írunk bármit is, nem mi járunk az adott lánnyal vagy veled, hogy ilyen esetben a megfelelő választ adjuk neked.


Mert mi van, ha ránk hallgatsz, és pontosan az ellenkezője történik? Akkor is te leszel a felelős, mert te döntöttél így.


És 100%-ra biztos, hogy más országba mentek mind a ketten? Miért nem egy helyre?

Igaz, a jövőt senki sem ismeri, így még úgyis alakulhatnak a dolgok, hogy együtt maradtok.


Az én személyes véleményem az, hogy maradjatok együtt, és majd meglátjátok, hogy hogyan alakulnak a dolgok.

Sok boldogságot Nektek! :)

2015. jan. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazából az a baj, hogy egy bulin nagyon berugtam és mikor mesélte egy több emberes beszélgetésben, hogy ő jövőre Spanyolországban szeretne lenni én azt kommenteltem ehhez, hogy igy aztán sok értelme van a kapcsolatunknak! Erre elviharzott és nagyon félek, hogy elvesztem, mert sok lány közül őt szeretem először.
2015. jan. 25. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!