Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezhet, hogy minden hónapban...

Létezhet, hogy minden hónapban kémiai terhességem van?

Figyelt kérdés
Ez a 3.hónap hogy pozitívat tesztelek,(halványabbat mint a kontroll,de pozi),majd rá pár napra/1 hétre megjön?
2016. jan. 7. 20:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Mindig más teszttel? Mert lehet a teszt rossz.


Lehet betegséged is, ami okozhat pozi tesztet, bár ez ritka.


És az is lehet, hogy nem tud megtapadni a dolog, akkor pedig nőgyógyász nézzen méhnyálkahártyát és hormonsort.

2016. jan. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Eddig mindig azthittem,hogy a teszt a rossz,így igen,mindig másikkal teszteltem. E vitamint is szedek :(


Jövőhéten elmegyek dokihoz,az a biztos! Bár az első feltételezett kémiai terhességnél elmentem,aztmondta minden ok,van ilyen..... :/

2016. jan. 7. 20:16
 3/15 anonim ***** válasza:
hcg hormont termelő ciszta is van
2016. jan. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Azt észrevette volna a doki nem?
2016. jan. 7. 20:25
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha volt UH akkor látják a cisztát.
2016. jan. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha eleg nagy es ott van a hasban.menses utan is pozitiv?
2016. jan. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Voltál dokinál uhn? Én is véreztem az elején
2016. jan. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Igen az elsőnél voltam. Nem látott cisztát,aztmondta vagy rossz a teszt vagy kémiai terhességem van és h ez előfordul. Azóta nem voltam. Majd jövőhéten. De ez mindig úgy néz ki,hogy kb 12-13.dpo körül pozit tesztelek,majd utána folyamatban negát... és vhol a 17.dpon feladom :( aztán 18-20.körül megjön. Ugyanúgy,ahogy szokott!


Menzesz után is mindíg ellövök egy tesztet,mert egyszerűen nem tudom elhinni :( De negatívak voltak azok is.

2016. jan. 8. 11:07
 9/15 A kérdező kommentje:
Akkor még elhittem hogy rossz a teszt. Na de ez már a 3.hónap és a 3.fajta teszt... mostmár nemhiszem el,hogy a teszt a rossz. Viszont az is olyan fura,hogy minden hónapban sikerülne teherbeesnem?
2016. jan. 8. 11:09
 10/15 anonim ***** válasza:

Inzulinrezistencia?

Az okozhat ilyen hamar" vetelest"

Hcg teszt ugye?

Bocs a hulye kerdesert

2016. jan. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!