Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negatív teszt ellenére lehetek...

Negatív teszt ellenére lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma csináltam egy xepil tesztet ami 25 érzékenységű, decemberben ki maradt a menstruációm, tüneteim :alhasi apró görcsök, mellbimbó fájdalom érzékenység a melleim egy méretet nőtt émelygés, hát és derék fájdalom átlátszó folyás, a menszeszem 01.21én kellene meg jönnie
2016. jan. 8. 11:10
 1/10 anonim ***** válasza:

Hat mivel negativ a teszt igy nincs hcg hormon a vizzeletedben ami egyenlő azzal hogy nem vagy terhes,

Ha terhes lennel akkor lenne hcg hormon a vizeletedben es kimutatható lenne a terhes egy terhességi teszttel.



Mikor teszteltel utoljára???

Ismételd meg ujjra reggeli első vizzeletbol ha negativ akkor várd meg a,következő menstruaciot es ha meg mindig nem jon meg akkor Menj el orvoshoz.


Az is lehet hogy csak kimaradt egy honaba.

Az is lehet hogy mas dolog van a háttérben ezert várd meg a január 21.et.

2016. jan. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mikor volt utoljára menstruációd? Mikor csináltad a tesztet? Nem feltétlenül marad ki, lehet, hogy késik. Tüneteid alapján akár még terhes is lehetnél, de a terhességi teszt elég megbízható, ettől függetlenül, nagyon ritkán bár, de léteznek olyan nők, akik nem választják ki a hcg-t a vizeletben, ezért álnegatív a teszt. Jól számolom, hogy kb. dec 24-n kellett volna megjönnie?

Mindenképp keress fel egy nőgyógyászt, ha nem jön meg, és gyereket terveztek, egyrészt, mert lehet hormonzavar, másrészt meg lehet -nagyon kis eséllyel-terhesség is. Ezt ő fogja tudni majd megállapítani, vérvétellel, ultrahanggal stb.

2016. jan. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ma reggel teszteltem xepil 25 érzékenységű tesztel amiben két darab teszt van utoljára november 21-én jött meg állítólag december.- 2-3-4
2016. jan. 8. 12:17
 4/10 A kérdező kommentje:
Bocsi el küldte mielőtt be felejtem volna december 2-3-4 én volt peteéresem de ha ott sikerült volna azt mar mutatná ez a teszt is?
2016. jan. 8. 12:18
 5/10 A kérdező kommentje:
És igen december 23-án kellet volna meg jönne így késik már több mint két hete
2016. jan. 8. 12:20
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem is 23-án volt esedékes. Terhes vagyok. Már régen két csíkos lett a tesztem.

Nyugi, nem vagy terhes.

2016. jan. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Gratulálok Hát nagyon remélem még is most vettem 10 es érzékenységű tesztet hat ha az ki mutassa ha nem irány doki
2016. jan. 8. 14:53
 8/10 A kérdező kommentje:
Most már barnás folyásom is van :/ komolyan kezdem aggódni ha nem baba akkor valmi más gond van
2016. jan. 8. 17:58
 9/10 anonim ***** válasza:

Barn folyas utalhat hormon problémára...

Vagy terhesség alatt sargatest elégtelenség miatt is barnazhatsz.

De akkar menstruáció jele is lehet.


Nezd kerdezo mi,nem tudjuk meg mondani hogy mi lehet veled.

Tesztelej es kerj idő pontot a nőgyógyásztol !

2016. jan. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Már kértem és ma reggel meg jött a menstruációm :/ Köszönöm a válaszokat
2016. jan. 9. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!