Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miert nem esik le a hom,...

Miert nem esik le a hom, hogyha a tesztjeim kezdenek halvanyodni?

Figyelt kérdés

14.dpo-n vagyok es a reggeli tesztem halvanyabb lett, mint a tegnap esti.

Hasam, derekam meg szurogat. Cicijeim is feszulnek egy kicsit.


2016. jan. 8. 11:44
 1/7 anonim ***** válasza:

nem egészen értelek...tegnap teszteltél pozitívat HCG tesztel?? akkor miért kellene leesnie a hőnek?

és minek tesztelsz naponta?

2016. jan. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mármint a tegnap este nézett pozitív terhességi teszted erősebb lett, mint a ma reggeli?

Le van írva több helyen is, hogy nem érdemes ezeket egymáshoz viszonyítani, még ha egy és ugyanolyan terhességi teszttel is végzed-lehet, hogy hígabb volt a koncentráció a vizeletben pl.

14. dpo-n egyébként sem arról a szemet kibökő, kirívóan vastag pozitív csíkról szoktunk beszélni általában, azt meg megítélni, hogy a halványsága kismértékben csökkent...na vajon mitől van?

Ha pozitív, fogadd el, hogy pozitív. Valószínűleg azért nem esik le, mert ugyanúgy terhes vagy, mint tegnap este, amihez gratulálok.

A tüneteid is megvannak hozzá.

A hőmérőcskét szerintem hanyagold, meg az újabb teszteket is, inkább jelentkezz be nőgyógyászhoz, egy hét múlva már lehet, hogy szikhólyagot is fog látni ultrahanggal. Gratulálok!

2016. jan. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mielőtt rástresszelnél, lehet, hogy fog, de nem törvényszerű, lehet, csak a terhességre utaló megvastagodott méhnyálkahártyát látja és visszahív majd következő ultrahangra, lehet, hogy petezsákot. Majd kiderül. De ez a következő dolog, amit várhatsz! :)
2016. jan. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Valószínű nem volt annyira koncentrált a vizeleted.
2016. jan. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Módosítanom kell a véleményemet, ha te vagy az, aki tegnap este feltöltötte a Predictor tesztjét-én azt (még) negatívnak látom, mert szürke, az ilyet száradási csíknak is szoktuk mondani. Persze a valóságban lehetett színes, csak a fényképen nem jött át.

Ebben az esetben megismételném a tesztet, mert nem egyértelmű, de mivel kétnaponta duplázódik a hcg a vizeletben, minimum két napot várnék (én négyet vártam anno, és egyértelmű lett, pedig az első nagyon halványat is nemvárt után teszteltem, egyszerűen lehetett később a peteérés)

Szurkolok, majd írd meg, hogy mi lett!

2016. jan. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem en tettem ki azt a kerdest tegnap.

Akkor azt mondod, hogy ne aggodjak, hogyha tenyleg sokkal (alig latszodik, szinte negativ) a ma reggeli tesztem?

2016. jan. 8. 15:43
 7/7 A kérdező kommentje:
Meg annyit akartam irni, hogy dec.24-en lett + az ovulacios tesztem.. aznap ejjel voltunk egyutt. Lehetseges, hogy csak napokkal kesobb lokodott ki es termekenyult meg a petesejt es a 24-ei katonak termekenyitettek meg?
2016. jan. 8. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!