Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van e itt olyan akinek a...

Van e itt olyan akinek a ciklusa 33-35-37 napos? Tobbi lent

Figyelt kérdés
mikor van ovulaciotok ? es most mikorra nem varjatok ? akinek sikerult a terhesseg hanyadik ciklusnapon sikerult ?

2016. jan. 8. 13:00
 1/8 anonim ***** válasza:
34 naposak a ciklusaim,altalaban a 18-22.nap ciklusnap korul van pém. A 20.napig szoktam enni az e vitamont is. Nem homerozok csak ovu tesztelek,plusz doki ramnez uh-al,de mindig a fent leirt ido kozott van a pem. Az elso babam a 20.ciklusnapon fogant,ott volt egy pem. Most probalkozunk a tesoval par honapja:)
2016. jan. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

az első terhességemnél felváltva hol 30, 35, 45 napos ciklusaim voltak...21. napon fogant a lányom, hőmérőzéssel tudom hogy akkor, az tehát épp egy 35 napos ciklus volt.


Most pozitívat teszteltem tegnap, most a 17. napon reggel voltunk együtt, és az ovum is aznap volt szerintem.

ovu tesztet is használtunk.

2016. jan. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ha kb 20 fele kene megjonnie akkor sikerulne hogy terhes maradjak , ha sokat gondolok ra ? ovum nekem is most kellett lennie vagy volt a napokban
2016. jan. 8. 13:34
 4/8 anonim ***** válasza:
hogy mi? :)
2016. jan. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ovum most volt a napokban , es sikerulne e a terhesseg ha sokat gondolkozok rajta vagyis azon hogy vajon sikerul e vagy sem ?? na most erted ? :D
2016. jan. 8. 13:40
 6/8 anonim ***** válasza:
ha az a kérdésed hogy a gondolataidnak van e ráhatása a megtermékenyülésre - szerintem van, én hiszek ebben, vagy is ebben a formában nem, én vallásos vagyok, és imádkoztam a babáért, 5 hónapja nem jött, és most éppen december 23-án megfogant, amikor imádkoztam érte a templomban, úgy hogy ebben a hónapban egyszer voltunk együtt. Ki miben hisz.
2016. jan. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
33 napos, 19-20. napon szokott lenni az ovu,kisfiamnál még nagyon rendszertelen volt, ott volt 21-40 nap is,de kb pont középtájban fogant,szülés után állt be,most másodszorra ovu után 2 héttel fogant a babánk :-) ki érti ezt
2016. jan. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A gondolatoknak,érzelmeknek az egész életedre vannak hatásai,hiszen ezekkel alakítod ki a világodat,így van ez a teherbeesésnél is, a lényeg nem sóvárogni kell és azt gondolni nekem nem sikerül,hanem elhinni és tudni,hogy sikerül :-)
2016. jan. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!