Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek hány napos a ciklusa?...

Kinek hány napos a ciklusa? Mi a normális?

Figyelt kérdés
Nem szoktam számolni hogy hány napos, de előző hónapban 27.én jött meg.Fájdogál már, nyilal oldalt.Csináltam azért tesztet pár napja de negatív.
2015. okt. 30. 13:21
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Esetleg ha a teszt nem mutatta ki a vér kimutatja?
2015. okt. 30. 13:23
 2/12 anonim ***** válasza:
71%

Ha még azt sem tudod, hány napra szokott megjönni, akkor mit tudsz?


Az átlag 28 nap. A teszt pedig valószínűleg azért negatív mert nem vagy terhes.

2015. okt. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

21 és 36 között normális, ha átlagosan kb. ugyanannyira jön meg minden hónapban. Pár nap szórás belefér.

Pl.: átlag 32 napos ciklusnál megjöhet 30 és 33 napra is, normális. Sőt belefér egy-egy extrém kilengés, azaz hogy nagy ritkán 28 vagy akár 36 napra menstruál egy 32 átlagossal rendelkező.

2015. okt. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező. A nődokinak első kérdése az lesz, hogy mikor volt az utolsó menstruációd ..... ajánlatos lenne feljegyezni már csak ezért is!


szép napot! :)

2015. okt. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Már egy tinilánynak is illene tudnia, hogy hány naponta menstruál, mert INNEN lehet tudni, hogy minden rendben működik-e nála vagy sem.

Egy babát tervezőnek meg aztán főleg "illene". Az orvos második kérdése is ez lesz (az első, hogy mikor volt meg utoljára).

2015. okt. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A tankönyvi érték 28 nap. Ha babát tervezel, akkor nem ártana tisztában lenni a ciklusod hosszával, hiszen a rendszertelen vérzés betegségre, hormonzavarra és millió más dologra is utalhat. Nekem a szülés előtt átlag 28 napos volt, szülés után pedig inkább 27 a jellemző.
2015. okt. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem 28 naponta szokott jönni, 6-7 napig tart.

A normálist már előttem leírták.

Viszont én is csatlakozom azokhoz, akik azt mondják írd fel.

Áprilisban voltam nőgyógyásznál (szabálytalan ciklus miatt, először nem jött meg, megjött, elmúlt, rá kéthétre megint stb) és januártól egészen áprilisig le kellett diktálnom, hogy mikor volt, hány napig tartott. Nagy bajban lettünk volna, ha nem írom fel. (ha a naptárat elfelejted, nem használod, akkor tölts le applikációt, naptáram, hölgynaptár stb) jelezni fog, hogy mikor kéne megjönnie, ciklust számol, beleírhatsz mindent, azt hiszem még terhes mód is van rajtuk.

Nem okoskodásnak, kötekedésnek szántam!

További szép napot!

2015. okt. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

nekem most 32 nap körül mozognak, van hogy 28 napos, van hogy 35...ez az átlag.


Viszont, a lányom születése előtt 50 napos ciklusaim voltak, és ahhoz képest hogy állítólag azzal nem lehet teherbe esni, harmadik alkalomra összejött a lányom, csak épp hőmérőznöm kellett hogy elkapjuk az ovulációt.

2015. okt. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mit pattogsz, válaszoltam a kérdésedre. Az átlag 28 nap.


kettes

2015. okt. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A tankönyvi 28, nem az átlag. A nőknek összevissza a kb. a harmada rendelkezik 28 napos ciklussal.
2015. okt. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!