Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit kell csinálnom, ha terhes...

Mit kell csinálnom, ha terhes leszek? Hová kell mennem? Kihez kell bejelentenem?

Figyelt kérdés

A párommal tervezzük a babát, de első lessz és fogalmam sincs, hogyan tovább ha sikerül akkor nőgyógyászhoz kell mennem? Vagy hová? Kinek kell szólnom?

Másik kérdés: ha már a 9 hónapban vagy, akkor nehéz leborotválni a nemiszervedet nagy hassal?

Másik kérdés: érdemes orvost fogadni, ennyi pénzért? Vagy inkább azt a lénzt már alapból a gyerekre költsem? Ha nem fogadok orvost, mennyit adjak annak aki ottvan a szülésbél?


2016. jan. 11. 08:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy érzed, hogy terhes vagy, vagy a teszt is pozitív lett, menj nőgyógyászhoz. Ő majd elmondja a következő lépéseket. Ő ad igazolást a munkahelyedre is, ha már betöltötted a 12. hetet. Fel kell majd venned a kapcsolatot a védőnővel is. És igen, nehéz leborotválni, de még a cipőt felhúzni is. A fogadott orvossal kapcsolatban megoszlanak a vélemények. Én inkább fogadtam.


Különben hány éves vagy, és miért itt tetted fel a kérdést, és nem a gyereknevelés rovatban?

2016. jan. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, nőgyógyászhoz (utána a körzeti védőnőhöz is)

Szólnod max a főnöknek kell, hogy tudjon róla.

Nekem annyira nem volt nehéz leborotválni, tükörrel simán ment.

Én fogadtam orvost, végig hozzá jártam magán rendelésre, és nagyon jó volt, mert leesett a fiam szívhangja szülés közben, és ha nincs orvosom, azonnal császároznak (amit nagyon nem akartam), így meg pár perc alatt túl voltunk rajta, és másnapra teljesen jól voltam.

2016. jan. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mèg fiatal vagyok, suliba járok de utolsó èves. Már nem tervezem a bulizgatást inkább babát szeretnèk, de anyuval nem annyira jó a kapcsolatunk, hohy tőle kèrdezzem meg ezeket. Azèrt nem a gyerekvállalás rovatban kèrdeztem mert nem is láttam, hogy van ilyen Mostmeg már mindegy ha kiírtam. Köszönöm a válaszokat.
2016. jan. 11. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!