Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem védekezünk, mégsem lettem...

Nem védekezünk, mégsem lettem tehes 7 honap alatt. Miért?

Figyelt kérdés

Van 2 gyermekem.Első egy honap után sikerült

Második 3 hónapban.

Most miért nem jön össze? Mit tegyek?

Köszönöm a válaszokat.


2016. jan. 11. 21:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

lehet (rejtett)gyulladás miatt is, ami akárhol lehet a szervezetben, az immunvédelem először a szaporodást állítja le, hogy a teljes energiát fordítsa gyógyulásra.

az mellett millio pszichológiai oka is

vagy a ffi termékenyítőképessége

stb

2016. jan. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
páromnak 4 gyermeke van.Ěs a volt párjának sok aburtusza.
2016. jan. 11. 21:55
 3/11 A kérdező kommentje:
velem lehet a baj ?2 gyermek után?
2016. jan. 11. 21:56
 4/11 anonim ***** válasza:
attól még lehet vele a baj..
2016. jan. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Miért szerinted a termékenység állandó? Ha egyszer, kétszer...sokszor sikerült, akkor az idők végezetéig termékeny vagy (illetve a párod)?

Nem.

Sőt, az is lehet hogy konkrétan ti nem passzoltok.

2016. jan. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

vezetem a ciklus.hu a dolgaim.És nem értemmiért nem jön össze a baba.

Mikor mindent megteszünk érte?

2016. jan. 11. 22:11
 7/11 A kérdező kommentje:
köszönöm.Lehet mi nem vagyunk egymásnak való?Úgy érzed?
2016. jan. 11. 22:15
 8/11 anonim ***** válasza:

Akkor a mostani pároddal még nincs közös gyereketek? Ezt jól értem?


Egyébként egészséges pároknál a Pearl Index 85.

Vagyis 100 nőből egy év alatt 85 lesz terhes rendszeres védekezés nélküli nemi élet mellett.


Még csak 7 hónapnál tartotok, nyugi.


Amúgy nekünk a férjemmel három gyerekünk van, mindhárom az első hónapban összejött, és most mi is 4 hónapja várjuk a negyediket, egyelőre siker nélkül, szóval nyugi.

2016. jan. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Senki sem tudja így megmondani miért! Mi több mint 2 éve nem védekezünk, lassan minden vizsgálaton túl vagyunk, még 2 inszeminációnk is volt és mégsem lettem terhes, pedig eddig semmilyen problémát nem találtak... Akkor miért??? Senki sem fogja tudni megmondani.Nyugalom, a 7 hónap még teljesen belefér az átlagba.
2016. jan. 12. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egyet nem értek: miért akar a párod öt gyereket??


Nekem az az érzésem, hogy sok esetben van az úgy, hogy egy gyerek azért nem jön, mert éppen jobb, ha nem fogan meg.

Pl. barátnőmék sokáig próbálkoztak, és nem jött össze a harmadik baba. Akkor a külvilág még nem tudta, hogy döglődik a házasságuk, csak később lett nyilvánvaló. Akkor már ő is azt mondta, hogy jobb is, hogy nem lett terhes, már az a kettő is az idegeire megy.


Szóval kettőtöknek van összesen hat gyereke, és most akartok egy hetediket. Ez számomra már felfoghatatlan, miből és hogy akartok ennyit eltartani?

Gondolom négy gyerekre fizet gyerektartást is rendesen.

Adókedvezményre hajtotok? A 10+10 millára? Vagy mire?

2016. jan. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!