Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy terhes lettem?

Lehetséges, hogy terhes lettem?

Figyelt kérdés
A barátom nem bennem élvezett el, hanem ahogy kivette és tette vissza eldurrant. Az első löket a kezére ment, de gondolom, hogy valami jutott belém is és aztán sem vette ki rögtön. Én meg nem vettem észre, hogy mit csinált. Mekkora az esélye, hogy teherbe ejtett?
2016. jan. 12. 17:37
 1/9 anonim ***** válasza:
mikor volt meg az utolso havid ? :) aktus utan 15 napra tesztelhetsz ....
2016. jan. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Először is: a megszakítás nem védekezés, csak valamennyire csökkenti a teherbeesés esélyét. Tehát akkor is lehetnél terhes, ha nem vette volna ki egyáltalán. Ezzel legyél tisztában.

Másodszor: az, hogy az adott aktusból terhes lettél-e, nagyban múlik azon, hogy a ciklusod melyik szakaszában voltál. Ovulációkor jelentősen nagyobb az esély, de akkor sem 100%, hiszen a terhességhez számos tényezőnek kell együtt állni. Mindenképpen védekezzetek a jövőben valamilyen biztonságosabb módszerrel.

2016. jan. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Egy év alatt 100 megszakításos közösülést alkalmazó nőből 40 lesz terhes. Hogy te azok közül való vagy, akiknek az első hónapban sikerül-e, vagy csak évek után, nem tudhatjuk.

Fiatalok esetében ez sokkal valószínűbb. Valamint a ciklusodtól is függ, vajon pontos-e, van-e extra peteérésed. Nem éri meg kockáztatni!

2016. jan. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
December 29-én jött meg, tegnap voltunk együtt...
2016. jan. 12. 19:07
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha 28 naposak a ciklusaid, ma lehet peteésésed. Így sokkal valószínűbb, hogy teherbe esel.

Eseményutáni még nem késő!

2016. jan. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Talán elsőre nem történt ilyesmi.
2016. jan. 12. 19:36
 7/9 anonim ***** válasza:
Húha, elég nagy esélyed van így a teherbeesésre... :(
2016. jan. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vegyél be eseményutáni tablettát!
2016. jan. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ha holnap reggel beveszem még nem késő?
2016. jan. 12. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!