Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek pozitív, vagy...

Szerintetek pozitív, vagy csak annak szeretném látni?

Figyelt kérdés

Ma reggeli vizeletből csináltam. Időre meg is jelent a csík, csak hát utánaolvasva ennek a tesztnek , nem tudom hihetek-e neki.


[link]



2016. jan. 13. 14:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Gratula! Ez +!!! Jó babavárást!
2016. jan. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát ez elég erős pozitív, gratulálok! :)
2016. jan. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, egyértelműen pozitív! Gratulálok! :)
2016. jan. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Amikor megnéztem a képet, arra gondoltam, na még 1, amin nagyítóval kell keresni a csíkot... Ezen nem, ennek hihetsz, de ha félsz, hogy rossz a teszt minősége, vegyél másfajtát és tesztelj! Hidd el, ah is szép pozitív lesz! :) Jó babavárást!
2016. jan. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez egy szép pozitív, gratulálok! :) Általában a megbízhatatlanságon azt értik, hogy jóval halványabb valamit mutat ki aztán döntsd el hogy pozitív, vagy csak száradási.

De ha bizonytalan vagy, csak pár száz forintba kerül egy másik teszt! Gratulálok!

2016. jan. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Ez egy szép pozi teszt!
2016. jan. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! Nem idegesítem magam 😁 majd Elmegyek dokihoz 😁
2016. jan. 13. 17:09
 8/8 whitelady1 ***** válasza:
Gratulálok! Ez szép pozi :)
2016. jan. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!