Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 napja késik. Teszt pozitív....

5 napja késik. Teszt pozitív. Egyre erősödött (2 napja teszteltem utoljára). Úgy érzem nyitva van a méhszájam. Járt már valaki így?

Figyelt kérdés
Második baba lenne.orvoshoz csak csütörtökön tudok menni. Volt már valaki így? Mi lett belőle? Nagyon aggódom.
2016. jan. 12. 21:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Mibol erzed,hogy nyitva lenne?
2016. jan. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mióta próbálkozunk szoktam nézni. Szülés óta soha nem volt zárt.most is néztem nyitva van.
2016. jan. 12. 21:37
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondd te normális vagy hogy terhesen a méhszájad taperolod? És ha tényleg nyitva van? Fertőzést szeretnél? Hagyd ezt a nőgyógyászra. Bocs a stílusért de most kiakadtam.
2016. jan. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Atyaég! Soha nem taperoltam a méhszájamat, mégis van egy gyerekem. Álljál le vele sürgősen! Amúgy szerintem max vérbő.
2016. jan. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
De egyàltalàn hogy tudod ezt megàllapìtani? Szakorvos vagy?
2016. jan. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Valószìnűleg semmi gond, csak nem tudod megàllapìtani, hogy zàrt-e. Én sem taperolom, mióta baba van a pocakban, egyszer mertem megnézni koraterhesen (aki annyira fujjog, az milyen fertőzéstől tart, a pàrotok is csak steril szerszàmmal juthat oda be?), akkor viszonylag puhànak és nyitottnak tűnt, de azóta sincs semmi gondom. Nem merem màr nézegetni.

Feleslegesen aggódsz.

2016. jan. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de nem hiszem el hogy folyamatosan nyitva van szülés óta a méhszájad. Ezt orvos mondta? Szerintem rosszul érzed. Egy nagyon picit lehet nyitva van, de a nyákdugó amúgy is eljárás. Majd az orvos megmondja hogy nyitva vagy e.
2016. jan. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A nyákdugó elzárja. Bocs
2016. jan. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

6-os, nyilván nem. De nézzük a kérdező helyzetét. Valamiért azt feltételezi, hogy szülés óta nyitva van a méhszája. Na most ha ezt gondolom akkor amikor teherbe esek sem felnyúlkálni nem mernék oda, de amíg az orvos nem mondja hogy minden rendben, addig bizony szexelni sem mernék.

Egyébként nem hiszem, hogy nyitva lenne.

5-6 hetes terhességnél viszont szerintem még nincs nyákdugó még nem alakul addigra ki.

2016. jan. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Soha nem értettem miért kell a méhszájat tapogatni.Főleg terhesen.

Menj orvoshoz ez az ő dolga!

Atyaég!

2016. jan. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!