Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csajok! Látjátok? ÉN asszem...

Csajok! Látjátok? ÉN asszem látom?!

Figyelt kérdés

már 4-én meg kellett volna jöjjön, eddig a 25-s teszt nem jelzett, ez ma délutáni 10es teszt, ti is látjátok? Élőbe erősebb, de még mindig bizonytalan vagyok...


Nyilván reggel ismétlek, és próbálom nem beleélni magam, de jó lenne kis biztatás..


[link]


[link]


2016. jan. 13. 17:43
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Most írta h vszínűleg később volt ovuja..Írj reggel. :) drukkolok
2016. jan. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
én is látok valamit, de egy hetes késéssel erősebbnek kellene lennie...
2016. jan. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Különben az elsőn látok egy halványat. Remélem, baba! :)
2016. jan. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Pontosan ilyen volt az első pozitív tesztem. Férjem állította, hogy nincs is ott semmi:) Napokig hasonló volt a tesztem, lassacskán kezdett erősödni. Írtam ki kérdést is. Megkeresem és linkelem mindjárt. A lényeg, hogy semmi baj nem volt a terhességemmel végül. Itt szuszog mellettem a pici.
2016. jan. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Ilyen a reggeli:

[link]

2016. jan. 14. 08:01
 16/26 anonim ***** válasza:
Kisbabád lesz :) Később foganhatott :) hődet méred? Nem merek még gratulálni,de ez pozitiv :) (a tegnapin is látszódott már)
2016. jan. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
mértem, bár nem ébredéskor rögtön, akkor elfelejtettem... csak akkor jó? Ebben nem vagyok otthon. ha délután pl lefekszem aludni utána is jó?
2016. jan. 14. 08:36
 18/26 anonim ***** válasza:

A reggeli hőt kell mérni,mert akkor alszol egyhuzamban a legtöbbet (min 4 órát). Párnád alá beteszed,ha megébredsz,nyelv alatt megméred a hődet. Ha most kisbabás vagy,akkor elég magas lesz reggel is a hőd bár láttam már alacsony hővel terhességet itt. Egy próbát megér,de igazából ha nem vezetted rendesen,akkor ne most,hónap végén kezd el :) Egyébként nekem a délutáni is összefüggésben van a reggelivel/pével mindennel. Ha reggel pl 36,8 a hőm pé után,akkor du 37,3 . Ha nincs pém akkor du 36,7-8. De ez több hónap tapasztalata,erre ne ne alapozz. Mármint a délutánira.

Gondolom tesztelsz holnap is! Én várom az eredményt!

2016. jan. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
igen, holnap is :) tegnap este 36,6 mértem, ma kelés után fél órával 36,5, de fogalmam nincs mit kell nézni, sose hőmérőztem :/
2016. jan. 14. 09:26
 20/26 anonim ***** válasza:
Csinalj reggel rgy tesztet. En latom de igen halvany
2016. jan. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!