Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, akik keveset látjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, akik keveset látjátok a párotok, ha találkoztok, miket csináltok, milyen közös programjaitok vannak? Főleg 15-26 éves csajok véleménye érdekel, de pasik is írhatnak

Figyelt kérdés
2014. okt. 28. 14:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Mi nem csak keveset találkozunk, de sajnos keveset is tudunk beszélni, amikor nem vagyunk együtt, így amikor találkozunk, általában rengeteget beszélgetünk, mesélünk egymásnak az elmúlt napok eseményeiről, jövőbeli eseményekről stb :)

De konkrétan egyébként amiket csinálni szoktunk: közös főzés, mozi, teázás, barátokkal töltött este, sorozatok nézése, masszázs egymásnak, bowling, színház, jó időben kirándulás, teázók és kávézók látogatása, kiállítások, koncertek, utazás (pl. most Bécsbe megyünk majd december elején egy napra), közös sportolás.

2014. okt. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ja és 20 évesek vagyunk, három éve együtt.
2014. okt. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

ez nagyon változó :)

én csak havonta egyszer találkozom a barátommal és egy fél napot szoktunk együtt tölteni olykor egy hétvégét, Mi sokat szoktunk sétálni és csak úgy leülni egy padra és összebújni, szerintem nem kell külön program ahhoz, hogy jól érezzük magunkat, elég a társaság :)

2014. okt. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi:)) mi is tudnánk sétálni, filmezni, gépezni, kirándulni, valahova beülnénk enni, beszélgetnénk:)) még lehet írni ötleteket. én sportosabb vagyok, a párom nem annyira....
2014. okt. 28. 14:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Esetleg valamilyen páros sportra rá lehetne venni :) Gondolok itt a fallabdázásra például. Én sem vagyok annyira sportos típus, de a barátommal ezt nagyon élvezem :)
2014. okt. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát, én ilyenekben (fallabda, kézilabda) olyan vagyok mint bella swan... béna xddd
2014. okt. 28. 15:25
 7/7 anonim válasza:
A bowling szerintem jó kis dolog! :) Olykor egy mozi, vagy strandolás, esetleg cukrászda.. Néha egy közös vásárlás is jó program lehet :)
2014. nov. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!