Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csajok! Ti hogy látjátok? Korai?

Csajok! Ti hogy látjátok? Korai?

Figyelt kérdés
Kislányom 10 hós, 6 hónapig szedtem a fogamzásgátlót,de mivel a kislányommal is nehezen estem teherbe, úgy döntöttünk,nem szedem tovább.Ám a kistesó nem váratott sokat magára, mivel tegnap 2 tesztem is + lett.Nagyon örülök neki,de egy picit tartok is tőle,mivel 18 hónap korkülönbség nem túl sok.Mit szóltok hozzá?
2009. júl. 14. 20:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
Nem korai, de ezt nektek kell érezni. Nekem több ismerősöm van, hogy 1,5 év van a testvérek között. Ez még hasznos is lehet, mert lesz játzótárs, közel azonos időben fognak ovit, sulit...kezdeni, befejezni....
2009. júl. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%

Először is nagy nagy Gratula:)

Másodszor pedig csodálom azokat akik így be merik vállani, biztos nagyon kemény lesz, de amikor meg tudnak együtt játszani az meg szupi! Én nem merném, de nagyban közrejátszik hogy lusta is vagyok!Kitartást, és arra gondolj hogy semmi sem történik véletlenül, titeteket 2 baba nézett ki magának, csak kicsit gyorsan:)

2009. júl. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem jó igy, hamar összenönek és kevesebbet fognak unatkozni. Az elején kicsit nehezebb lesz neked, de nem vészes. Gratulálok és mminden jót kivánok.
2009. júl. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
33%

Ez egy kicsit "eső után köpönyeg kérdés" , nem ? :)


Ha most azt válaszoljuk, hogy korai, akkor elveteted? Nyilván nem. Akartad ezt a babát, hisz nem védekeztetek, vállald a felelősséget a döntésedért!


Én nem vagyok híve a kicsi korkülönbségnek a saját családom esetében, de számos családot látok, ahol nagyon klassz, hogy csak másfél év van a gyerkőcök között. Vedd elő a dolog előnyeit! Szuper jól eljátszanak majd egymással!

2009. júl. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
62%
Gratulálok! A sógornőméknél 20 hónap van a két gyerek között és nincs semmi gond, a "nagylány" egyáltalán nem féltékeny, sőt, inkább anyáskodik az öcsike felett :)
2009. júl. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
62%

Először is gratulálok!! Ha te vágysz rá, és érzed hogy menni fog akkor nem korai. Neked kell tudni!

Boldog babázást és babavárást!:)

2009. júl. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondolom,hogy ez a gyerekeknek nagyon jó lesz,köztem és a nővérem között is 20 hónap van,cak egy kicsit megilletődtem,és tartok tőle!Úgy érzem,hogy ennek a babónak meg kell születnie, én már most nagyon szeretem!!!!
2009. júl. 14. 20:42
 8/17 A kérdező kommentje:
4.válaszolónak:SEMMIKÉPP!!!!nem vetetném el, csak kíváncsi voltam, mit gondoltok.Remélem ez nem baj?!Köszönöm a válaszokat, megnyugtattatok!
2009. júl. 14. 20:45
 9/17 anonim ***** válasza:
Szia.Az én kisfiam 9 hós és a múlt héten tudtam meg hogy a tesóka már a pocakomba költözött.Ha van kedved "beszélgetni" írjál.Merre laktok?
2009. júl. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Dehogy baj! Én is a véleményemet írtam le, de úgy tűnik ha nem vagyok Bólógató János, az már nem népszerű :)

Továbbra sem értem, hogy mire megy ki a kérdés, hisz ezt már eldöntötted.


Egyébként most akart jönni a babád, tehát ennek így kellett lenni:)

Szép babavárást és könnyű szülést kívánok!

2009. júl. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!