Érdemes tesztelnem?

Figyelt kérdés
2 éve probàlkozunk a pàrommal , eddig nagyon ràvoltam görcsölve (most viszont örökbe fogadtunk egy cicàt igy lefoglal) eddig csak egyszer volt olyan h késett egy napot . Viszont ez a màsodik nap, teszteljek ? Érdemes vagy még vârjak? Besegithetett a figyelem elterelés?

2016. jan. 14. 07:45
 1/8 kikkina88 ***** válasza:
Szia, sztem veszteni valod nincs, ugyis ezen kattog az agyad. ha tesztelsz legalább megtudod a választ.
2016. jan. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszt ! :) azt hiszem igyis teszek.:)
2016. jan. 14. 07:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Mar tesztelhetsz :) Hajra drukkolok!
2016. jan. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
S melyik tesztet kellene vàlasztanom eddig gabrielt hasznàltam de azt olvastam az nem tul érzékeny vagy most ebben a szakaszban mindegy ?
2016. jan. 14. 08:10
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha már késik, akkor egy kevésbé érzékeny is jó lehet, szóval szerintem nyugodtan lehet Gabriellel. (Nem tudom, tényleg többen "szidják", de nekem kimutatta egész hamar a terhességet, én is ezt használtam először, két nap múlva egy másikfajta teszt meg nem-ugye a hozzászólók véleménye alapján nem mertem hinni a halvány negatívban)

Szóval hajrá! Szurkolok!

2016. jan. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Megcsinàltam két fajta tesztet egy clear blue-t s egy x epil tesztcsìkot. Az x epilen nagyon nagyon halvànyan van egy csìk a màsik full negativ érdemes ujra tesztelnem ha nem jön meg?
2016. jan. 14. 12:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindenkepp ha nem jon meg ! :)
2016. jan. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én több tesztet próbáltam,de a legélénkebben a Rossmanos facelle mutatta ki a babát! Nagyon jó kis teszt és nem is drága. Mikor már erős + volt,az x-epil még mindig csak halványan látszott.Szorítok hogy + legyen!☺ 10 hkm
2016. jan. 15. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!