Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap este voltam egyutt a...

Tegnap este voltam egyutt a parommal es ma hanyingerem van. Lehetseges, hogy baba miatt?

Figyelt kérdés

2016. jan. 14. 11:24
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
89%

"Egyepkent a nagyon okosoknak kozlom hogy van.ismerosom akinek par nappal a teherbe eses utan jottek aa tunetek rosszuletek.. "


Jól van. Megnyugodtunk. Nem vagy egyedül ezzel a sok ésszel...


EgyéBként van fogalmad egyáltalán a teherbe esés folyamatától??? Tudod mi történik aktus után a szervezetedben, míg "teherbe esel"?

2016. jan. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
90%

"Egyépként" sok itt az ostoba?

Te vagy a nap poénja..Egyem meg, tapasztalatlan vagy? De azért a fa.szhoz nem vagy tapasztalatlan, ugye? Azt ismered elég jól..

;)

Ezt az oldalt te, és a hozzád hasonlók viszik egyre mélyebbre.

2016. jan. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
42%
Én piálás után szoktam reggel rosszul lenni, akkor annak is a terhességhez van köze? Ezt azért is tartom furcsának, mert mindig gumiban csináljuk, ja és férfi vagyok.
2016. jan. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 A kérdező kommentje:
Hagy kerdezzem mar meg kinek mi koze van hozza hogy ertek e a faszhoz meg a baszashoz? Ennek mi koze van a kerdeshez? Na tovabbi jo szorakozast nem minositem magam veletek ;)
2016. jan. 14. 15:44
 25/47 anonim ***** válasza:
74%

Mert mondjuk "ba.sznod" kellett ahhoz, hogy tegnap este óta "baba" nőjön a hasadban...

Aki ba.szni tud, az legyen tájékozott!

Szerintem, mi alacsonyodtunk le hozzád, hogy egyáltalán írtunk neked 1 sort is..

2016. jan. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
74%
Az elmúlt hetek legbutább kerdezoje osztja az észt. Ilyen nincs😉
2016. jan. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 A kérdező kommentje:
Irjatok nyugodtan.. Csak ront a szazalekon hogy mennyire hasznosak a valaszaitok.. ;) Ha nem tudjatok a valaszt ami normalis akkor ne irjatok ide.. Senki nem kotelezt ra benneteket.. Bar valoszinuneg tartom,hogy pont az ilyen kerdeseket keresitek amibe vele tudtok kotni.. Tudom pontosan hogy mit csinalok es milyen folyamatok menne a testembe szeretkezes utan.. Csupan kivancsi voltam hogy ez lehetseges e hiszen feher hollo is ritka de letezik.. Na lehet elmenni innen pihenni es oda komentelni ahova tudjatok is a valaszt.. Agyon iskolazott okos tojasok.. Pfff
2016. jan. 15. 09:23
 28/47 anonim ***** válasza:
89%

A százalék engem egyáltalán nem érdekel. Az elmúlt 7 évben, mióta ide írok, volt pár buta kérdés, de ez a top 5-ben van.

És ilyenkor jellemző a kérdezőre, hogy még ő érzi magát a helyzet magaslatán, holott ha egy kicsit is tájékozott lenne, ilyen kérdés meg sem fordulna a fejében. 12 óra alatt milyen baba miatt lenne hányingered?

Pontozz nyugodtan:)) Kicsit sem zavar.

2016. jan. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 A kérdező kommentje:
Mert kell lehulyezni valakit egy kerdes miatt????? Eskuszom nem ertelek..!! Oke hogy a nagy konyvben meg van irva mi es hogyan tortenik de van az amikor az ember mast tapasztal mint ami a valosag.. Erdekelt hogy letezhet e ilyen.. Hogy fordult e mar ilyen elo valakivel?? Nem is ismersz.. Itelkezel egy kerdes miatt.. Mi lett volna ha azt irod valaszba hogy nem ilyen nem lehetseges.. Te meg nem hallottal ilyenrol vagy hasonlo.. Mas miert tud kulturalt valaszt adni??? Neked miert esik nehezedre..?? Szerintem gondolkozz el egy kicsit.. Nem minden ugy van ahogy a padba tanultunk.. Ezt sok dolog bizonyitja.. Es ha egy emberrel elofordult,hogy a megtermekenyitest koveto 4-5napba mar hanyt es folyton szedult es azert mert varandos volt akkor mert ne tehetnek fel ilyen kerdest.. Akkor itelkezz ha te tokeletes vagy es mindenen keresztul mentel mar..!!!! Nagyon boszant a hozza allasod mert nem egy buta 13evessel beszelgetsz aki csak annyit tud hogy van egy lyuka es oda megy a kuki.. Szerintem zarjuk is le ezt a beszelgetest es maskor adj normalis valaszt ha nem esik nehezdre nem pedig lekezelo es minosito valaszt..
2016. jan. 15. 10:34
 30/47 anonim ***** válasza:

Pedig úgy viselkedsz, mint egy buta 13 éves...


Te vagdalkozol, csúnyán reagálsz, ingerült vagy. Nem napok teltek el, 12 óra, mit vársz? Senkivel nem fordulhatott elő ilyen, mert fizikai képtelenség, nyugodj bele! Ez van. Senkit nem fogsz találni, aki fél nappal az aktus után baba miatt hányt!

2016. jan. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!