Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap este voltam egyutt a...

Tegnap este voltam egyutt a parommal es ma hanyingerem van. Lehetseges, hogy baba miatt?

Figyelt kérdés

2016. jan. 14. 11:24
1 2 3 4 5
 31/47 A kérdező kommentje:
Igen "vagdalozom" mivel ilyen stilusba erkeznek valaszok.. De latod meg tudod ugyis fogalmazni hogy kozbe ne bands meg masikat.. Ez volt a problemam nem pedig az hogy a "nem" valasz erkezet.. A hozza allas.. Na akkor itt rovidre is zartuk.. Koszonom mindenkinek a valaszat..
2016. jan. 15. 10:49
 32/47 anonim ***** válasza:
72%

Figyelj csak! Először is tanulj meg írni. Tudom, jön a kifogás, hogy "telóról írok".. na ne! attól még tudjuk, hogy az egyépként, az EGYÉBKÉNT! Tehát, szellemileg alultáplált vagy..

Az is bizonyítja, hogy oké.."ritka a fehér holló", de ne magyarázd már be, hogy felülmúlod azt a tényt, hogy egy este alatt tüneteid lesznek, mikor valójában, akkor még nem jelenthetjük ki, hogy terhes vagy!!!!

Vedd vissza magad, egyre agyatlanabbnak tűnsz! Aki ennyit nem tud, mikor az internet, könyvek tele vannak írva ezekkel a tényekkel, hogy MIKOR IS ÉREZHETNÉL TE TÜNETEKET, és ÉN kismamaként elárulom neked, hogy egyáltalán nem volt egy deka tünetem sem...ne haragudj, bújj el, ne próbáld megmagyarázni azt, amit nem tudsz!!!!

MENJ EL ORVOSHOZ, kérd ki a véleményét, aztán írd meg, mit válaszolt!

Te tanultál a padban? Mit kicsi szívem? Ha tanultál volna tényleg legalább ennyit, vagy elolvastad volna, hogy képtelenség, amit írsz, akkor nyilván nem írnád folyamatosan, hogy "vannak kivételek". NINCSENEK! NINCS TÜNET 1 NAP UTÁN! Remélem felfogod, és nem neked áll fentebb.

Jó szándékú tanács: Ülj még a padban, ugyan is írni sem tudsz, pedig illene, még egy 13 évesnek is, de te ugye állításod szerint nem annyi vagy.

Szégyen vagy! Tanulatlan kis fruska, aki eszetlenül szexel..írni pedig nem tud.

2016. jan. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 A kérdező kommentje:
Na mostmar be lehet takarozni azt le lehet kopni a temarol.. Az hogy en mit csinalok vagy mit tudok az en dolgom.. Te meg ha ilyen.okos vagy akkor be foghatod.. Kezd elegem lenni hogy ennyi okos ember van a vilagon..!!
2016. jan. 15. 21:28
 34/47 anonim ***** válasza:
55%

"azt le lehet kopni"

Na jó, feladom, sötét vagy!

Ha nem akarod, hogy hülyének nézzenek(az is vagy), akkor ne írj ki kérdést! :) Mert sugárzik belőle a tudatlanság :)

Menj csak szexelni, de védekezz, ne szaporodj, kérlek!

Vagy már megszületett a baba? :D

2016. jan. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 A kérdező kommentje:
Szeretnem minden okossal kozolni,hogy allapotos vagyok.. Azt mondta a doki,hogy a hanyingert nem azert ereztem mert teherbe estem hanem mert valtozasok mentek vegbe a testembe ea ezt nehezen fogadta el a szervezetem.. Tehat koszonom a sok valaszt azert egy orvos csak okosabb tolletek.. Csupan jot nevetek rajtatok folleg ezek utan..
2016. jan. 17. 12:15
 36/47 anonim ***** válasza:
Mikor volt az utolsó menstruációd?
2016. jan. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:

Jaj ne hazudj már!

13.-án szexeltetek,akkor szerinted megfogant,17.-én meg már orvosilag megállapítottan terhes vagy.Ilyen a világon nincsen,több hétnek el kell telnie,hogy az ultrahang vagy a teszt kimutassa.Ostoba!

2016. jan. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
szex után 4 nappal az orvos megállapítja.Aha.álmodban :D
2016. jan. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
Holnapután meg beindul a szülés,úgy vigyázz :D
2016. jan. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
70%

Milyen tudatlan hülye vagy te..

És még hazug is.

Szerintem te nem attól az együttléttől lettél terhes, max hetekkel ezelőttiből..

Nem jósnál voltál véletlen, aki szintén ostoba, mint te?

Mi röhögünk rajtad, te írástudatlan!

Reméljük nem vagy terhes, ne szaporodjon egy buta, tudatlan csitri.

Holnap suli, aludjál!

2016. jan. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!