Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A férjemmel peteérés előtt...

A férjemmel peteérés előtt kb.1 héttel vágtunk bele a baba "készítésbe" . Mindennap együtt voltunk, de peteérés előtt 2 nappal el kellett neki utazni, így konkrétan peteéréskor nem voltunk együtt. Lehetek így is terhes?

Figyelt kérdés

A terhesség első tünetei általában mikortól kezdődnek?

Gondolok itt mellfeszülés-fájdalom, émelygés, stb.

Mert nekem már napok óta fáj a mellem, de ez még szerintem nagyon korai lenne, rá 1 hétre nem jelentkezhetnek még a tünetek.


2016. jan. 13. 10:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a menstruáció késik, akkor tesztelj. Nekem kb. azokon a napokon kezdődött a mellfeszülés, hányinger. Tehát öt hetesen.
2016. jan. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A spermiumok átlag élettartama 72 óra. Így lehetsz terhes.

A tünetek általában a kimaradt menstruáció környékén jelentkeznek először, tesztelni is akkor érdemes.

2016. jan. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem bő 3-4 nappal ovu előtti együttlétből jött össze a baba, meg is lepődtünk, mert hát nem volt tervezett, pláne, hogy más akadályozó tényezők is voltak.

Mellfeszülés lehet korai tünet, de ez elég szubjektív. Ha egyértelműen nő a mell, az elég egyértelmű, de ez ritka.

Az esedékes mensi napjáig semmi nem biztos, az meg pár nap...

2016. jan. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Simán összejöhet így a baba! Ha tényleg akkor volt peteérésed, amikor gondolod és előtte 2-3 nappal voltatok együtt utoljára, akkor nagyobb valószínűséggel fog kislányotok születni, mint kisfiú. Ha persze sikerült a teherbeesés. Nekem mindkét lányom szándékosan így fogant.

A mellfeszülés lehet korai jel, főleg, ha eddigi ciklusaidnál ez nem volt jellemző. Nekem már az elmaradt mensi előtt 4-5 nappal kezdett fájni, feszülni a mellem, ebből én rögtön tudtam, hogy sikerült a baba, mert egyébként nálam nem volt jellemző az ilyen fajta érzékenység, fájdalom.

2016. jan. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!