Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehetett ez vajon? Elvetélt...

Mi lehetett ez vajon? Elvetéltem? Van valaki, aki ilyet tapasztalt és tudja mi lehet ez?

Figyelt kérdés

A párommal megszakítással "védekezünk". Na nem azért, mert felelőtlenek vagyunk, hanem mert nem gond, ha becsúszik egy baba.

A helyzet a következő. Már 6 napja késett, pont ma akartam tesztet csinálni, de megjött a menszeszem, gondoltuk akkor biztos valami más miatt késhetett. Most ahogy fürödtem észrevettem, hogy valami "úszik" a vízben.. megnéztem, valami vér darabka, de olyan volt, mintha egy 2 mm-es kis burokszerűség lett volna, ami véres volt, meg valami fehér nyálkás darabka.. nem is tudom mihez hasonlítani talán mint a tojás amiből csibe lett volna.. na kb olyan csak az a fehér rész az jóval nagyobb volt. Volt valakinek már ilyen? Azért nem gondoltam vetélésre, mert nem görcsöltem meg nem fájt meg semmi.. de akkor mi lehet ez? Vagy mégis baba lett volna?

Bocs, ha hosszú lett, és előre is köszönöm aki elolvasta és esetleg válaszol is.


2010. márc. 26. 22:30
 1/4 anonim ***** válasza:
69%

Ha csak 6 napot késett akkor ha terhes is voltál, akkor is egy kb6 napos terhességről beszélünk (beágyazódástól számítva). Ez kb akkora, hogy szabad szemmel még nem láthatod.

Tekintve, hogy megjött ez a vérpaca valószínűleg egy alvadt vérdarab volt, a menszeszed előfutára.

A késés viszont utalhat egy be nem ágyazódott megtermékenyítésre. De ez még nem vetélés, az ilyesmi mindennapos. Kevesen tudják, hogy a megtermékenyített petesejtek csupán 20%-ból születik gyermek. Szóval fölösleges aggódnod :)

2010. márc. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm:) és azt nem tudod, hogy az a fehér valami mi lehetett?
2010. márc. 26. 22:49
 3/4 anonim ***** válasza:
69%
Valószínűleg a levált méh-nyálkahártya. Néha látszik, néha nem. Most látszott :)
2010. márc. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Volt már itt ilyen kérdés, arra is azt válaszoltam, hogy én a legutóbbi ciklusomban pont így jártam. Pozi teszt, UH, petezsák!!! UTrogestan + 1 hét fekvés!!!

Majd 6+2-nél megjött és ugyanez jött ki először belőlem:(

Sajnálom...

2010. márc. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!