Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi idő után lehet észreven...

Mennyi idő után lehet észrevenni a terhességet?

Figyelt kérdés

Ha valaki nem akart még gyereket, de becsúszott. Mennyi idő után jöhet rá, hogy gond van? A rosszullétek már pár nap után jelentkeznek? Vagy csak a menses hiánya fogja feltünővé tenni a dolgot?

A válaszokat előre is köszönöm!


2016. jan. 14. 23:04
 1/7 RRR ***** válasza:

[link]


barátod a google

2016. jan. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Osztálytársam 10hetesen vette észre,akkor ilyen rosszul lét,hányingere volt.Hát pontosan igy nem tudom,hogy mikor lehet észre venni,de felfog egy idő után :)
2016. jan. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem most "becsúszott" baba van a pocakomban, de egyből észrevettem, hogy már egy napja görcsölök, mintha meg akarna jönni, de mégsem... Ez az esedékes menstruációm napján volt, és mivel volt itthon teszt, gyorsan megcsináltam, megnyugtatásul... hát nem nyugodtam meg, mikor két csíkos lett, inkább pánikba estem... (De azóta már feldolgoztuk a sokkot és örülünk is neki. :) )


Amúgy az első tünet a gyakori pisilés volt, már napokkal a teszt előtt, de mivel nem számítottam babára, nem tudtam be terhességi tünetnek.

2016. jan. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Úgy hallottam, volt már, hogy valaki szüléskor jött rá, de erre már nagyon-nagyon kicsi az esély s nem tudom, mennyire valós...

Ugye van az a fura kis terhesség alatti vérzés, amit egyesek simán mensesnek néznek, ehhez nem értek.

Egy ismerősömnek világéletében lazán kimaradtak mensesek, így nála 3 hónap menses nélkül igazán természetes volt.

Nincs mindenkinél rosszullét, főleg az elején és nincs mindenkinél látható pocak. Anyámnak szerintem lehetett egy minimális 7 hónaposan (akkor születtem), de speciel a szülőotthonban nem hitték el neki, hogy terhes és otthagyták, nem is ment a közelébe senki a szülés során.

De van olyan, aki vékony s így sem látják rajta meztelenül, szülés előtt. Fel nem fogom, hova teszi a gyereket, értem, hogy széles csípő, kicsi baba és minimális magzatvíz, de akkor is.

2016. jan. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az első biztos jel a vérzés kimaradása, sokan a pms tüneteivel megegyező tüneteket produkálnak.

Az "igazi" terhesség okozta mellfájdalom, hányinger, kívánósság pedig csak a 6-7. hét körül jelentkezik, tehát a vérzés kimaradása után.


Aki nem számít babára, sokszor csak egy-két héttel a kimaradt után jön rá, mert addig csak legyint, hogy á, sokat stresszelek, pár napot késik.

Akik várják a babát, sokszor már egy-két nappal előbb is lövik el a teszteket.

2016. jan. 15. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért is kellene már a vérzés előtt jeleket keresni? Lehet, hogy voltak, nem tudom, mert nem számítottam a terhességre. Egy hete késett, mikor pozitív lett a teszt.
2016. jan. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálam például ösztönösen jött, hogy baba van a pocakomban. Egyszerűen tudtam. Mondtam is a páromnak, hogy sikerült össze hoznunk egy "véletlen babát". Persze nem hitt nekem, mert "vigyáztunk". 2hét késés után már neki is gyanús lett... Akkor produkáltam egy negatív tesztet. Majd rá 1hétre lett pozitív a teszt, szóval én elég korán tudtam. 13hkm 😊
2016. jan. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!