Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10-11 nappal ovu után lehet...

10-11 nappal ovu után lehet már tesztelni reggel érzékeny teszttel?

Figyelt kérdés
Termálfürdőbe megyünk hétvégén, viszont ha tudnám, hogy baba van, inkább nem mennék vízbe.
2016. jan. 15. 10:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet... de lehet még negatív lesz. De egy próbát megér! :)
2016. jan. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehetni lehet, csak nem biztos, hogy bármit is kimutat. Szóval ha pozitív, akkor nem mész termálba, ha meg negatív, akkor abban bizakodhatsz, hogy később lesz pozitív, tehát megint csak nem mész termálba. Vagyis semmiképpen nem ajánlott. (Babatervezős időszakban amúgy sem, mert a fertőzések melegágya.)
2016. jan. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet, csak felesleges. Csak az lenne a vége, hogy odaképzeled a csíkot, és felteszed ide a képet.
2016. jan. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, lemondtam a programot és várok még a teszttel inkább.
2016. jan. 15. 11:32
 5/6 anonim ***** válasza:
12.dpo előtt szerintem nem érdemes,
2016. jan. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 whitelady1 ***** válasza:
Nekem 10. Dpon halvány pozi volt a 10-es tesztem esti pisiből! Szóval nyugodtan tesztelj!!!
2016. jan. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!