Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Másfél-két hét után jelentkezn...

Másfél-két hét után jelentkeznek terhességre utaló jelek?

Figyelt kérdés
2010. márc. 27. 08:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen,jelentkezhet!Tünetek??
2010. márc. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nincs. Nem érzékeny, nem feszül a mellem.

Késik a menzim. Párommal megszakítós módszerrel csináltuk, de csak pár percig volt így az aktus.

18 éves vagyok, és felelőtlenséget csináltam, amiben hittem: Kipróbáltam a naptármódszert, de nem először, viszont most nem jött meg, és menzi előtti görcs is elmaradt. Nem kellett volna belemennem, mert most volt egy nagy ciszta a petefészkemben amitől bizonytalanul jött meg a menzeszem.

2010. márc. 27. 08:43
 3/5 A kérdező kommentje:
Gyűlölöm magam, hogy pont most akartam ilyet... ha abortuszra kerülne sor, akkor azt megérdemlem, de a baba nem :(
2010. márc. 27. 08:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Tezstelj! Mást most nem tehetsz. Nem mindenkinél vannak tünetek, ez semmit sem jelent így.
2010. márc. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
mi lett aztán végül?ugyanezt érzem és nagyon félek,hogy valami baj van,kérlek írj
2010. szept. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!