Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valakivel volt már hasonló?...

Valakivel volt már hasonló? Kései Pé?

Figyelt kérdés
Férjemmel babát szeretnénk, dec. 6-án volt utoljára mensim. Voltunk együtt középidőben is meg észre vettem hogy a 30. cn tojásos folyásom van.Lehetett kései pé? Átlagban 35 naposak a ciklusok. Voltam dokinál azt mondta, hogy még lehet reménykedni hogy nem fog megjönni. Volt valaki hasonló helyzetbe, hogy így lett baba? A tetsztek negatívak lehet, hogy még korai? Segítsetek kérlek :) nagyon izgulok
2016. jan. 16. 15:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Vegyél még egy tesztet.Velem is ez volt.1 teszt,2 teszt...5 teszt. Végül mondtam utorsó tesztet csinálom meg.Más milyet vettem mint addig.Pozitív lett.Vegyél más milyet mint szoktál.Hátha az jobb.Az eredményt írd le.
2016. jan. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Próbálkozzatok még most azonnal.És utána teszt.Egyél,igyál sokat.
2016. jan. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Akkor azt mondjátok van még remény? :D majd hétfőn veszek tesztet :) Milyet ajánlotok?
2016. jan. 16. 15:55
 4/13 anonim ***** válasza:
X-epil
2016. jan. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én is
2016. jan. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Van otthon még akármilyen teszted?
2016. jan. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Előfordulhat. Nekem 21. napi ovuból lett baba. Már azt hittem nem is lesz ovum abban a hónapban :)
2016. jan. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nincs semmilyen. Az a fura hogy olyan komoly tüneteim sincsenek, csak annyi hogy gyakran fáj a fejem meg a derekam ami nekem nem szokott. :) Hát nem tudom, de nagyon reménykedem. Igazából a doki nem látott semmi különöset uh-n. De mi azért reménykedünk :) remélem bejött. Még egy kérdés: akkor azért volt negatív a tesztem mert még korán csináltam? lehetséges?
2016. jan. 16. 20:15
 9/13 anonim ***** válasza:
Igen még kicsit korai.
2016. jan. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nekem dec.7-én volt utoljára, 28 napos cuklsokkal, mégis csak 13-án lett nagyon halvány (azóta már szép erős) tesztem... szóval semmit nem jelent a nega még :)
2016. jan. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!