Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Szoptatás...

Lehetek terhes? Szoptatás befolyásolja a terhesteszt eredményét?

Figyelt kérdés
21 hónapos a kislányom még szopizik elég rendszeresen a ménszeszem rendszeresen megvolt minden hónapban igaz átállt 28-ról 30-ra de mindig megjött most már 5. napja késik 3 negatív teszten vagyok túl. 2 hónapja próbálkozunk ovulációs teszt segítségével belőni a peteérést és így a teherbeesést. mindig megjön érzésem van de émelygek is mást nem vettem észre. jóstesztként használtam ovu tesztet erős 2 vonalam volt peteérésem nem lehetne akkor ezt mire véljem!
2016. jan. 17. 10:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Az én fiam elutasítja nagyon..bele szív párat el ellök magától,ezért csodálkozom a sok tejcsin..és nagyon fáj a mellem:/

Mindenképp írj ,várom!

#8as voltam

2016. jan. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én majdnem egy éve a várható mensi előtt 5 nappal terhes lettem (rendszeres 28 napos ciklussal és szoptattam még a fiamat). Két hét késéssel elmentem dokihoz, UH-on nem látott semmit de következő nap pozitív lett a tesztem.
2016. jan. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

És azt nem mondta utána a doki hogy miért két hét után lett pozi a teszt?mennyi idős volt a fiad?

#8as

2016. jan. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
12-es vagyok, a fiam napra pontosan 18 hónapos volt mikor megfogant a kisöcsi. Sejtettem, hogy terhes vagyok ezért nem csináltam tesztet. A dokihoz rákszűrés miatt mentem, és éppen egybeesett a két hét késéssel. Tesztet azért csináltam mert nem látott semmit az UH-on. Rá négy napra visszahívatott és akkor megtalálta a pici embriót.
2016. jan. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Értem,én újra számolgattam és ma kellene megjönnie 31napra kíváncsian várom h milesz

13#

2016. jan. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Hát nekem megjött tegnap sajnos ez van!Majd jön a kis tesó ha jönni akar. A lányunk is nehezen jött össze,mikor már lemondtunk róla akkor estem teherbe! :) Sok szerencsét a babára vágyóknak :)
2016. jan. 19. 11:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!