Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A teszt kimutatja a fél idős...

A teszt kimutatja a fél idős terhességet is?

Figyelt kérdés
2 gyerek után, 1 évvel ezelőtt kezdtem fogamzásgátlót szedni újra, kb azóta rettegek hogy újra teherbe esem. A gyógyszert halál pontosan szedem, viszont napok óta mozog valami a hasamban. (remélem csak a beleim) Ha akár már fél idős terhes lennék akkor azt is kimutatja a teszt?
2016. jan. 17. 20:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen.:) nekem volt par tesztem maradekban es szoktunk vele hulyulni es kimutatja.:)


32hkm

2016. jan. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen :)
2016. jan. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ennek most nagyon örülök mert akkor már csak tesztet kell szereznem.
2016. jan. 17. 20:22
 4/8 anonim ***** válasza:
Én olvastam már olyan esetről, hogy negatív lett a teszt, de mozgást érzett és kiderült, hogy 18 hetes terhes. Megirnád az eredményt? Egyébként kislányom születése után két évvel nekem is volt egy ilyen kb egy hónapig, és vicces, de az okozta,hogy elkezdtem edzeni. :)
2016. jan. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon mozognak a beleim, majd' szívbajt kaptam, hogy terhes vagyok, pedig még csak pár hónapos volt az első.

Én eddig úgy tudtam, hogy a 12 hét után nem mutatja ki, mert addigra lecsökken az a hormon, amit vizsgál a teszt. De ezek szerint tévedtem. Mi lett az eredmény?

2016. jan. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Holnap tudok csak tesztet venni, megírom majd az eredményt. Igen, én is azt olvastam még régen hogy egy bizonyos idő után már nem mutatja ki a teszt a terhességet, csak úgy gondoltam hátha rosszul emlékszem. Viszont az első válaszadó azt írja hogy neki végig pozitív tesztjei voltak, szóval bízom benne hogy ha terhes vagyok akkor kimutatja.

1 hete kezdtem el mozogni, azóta nagyon durván érzem ezeket a mozgás féléket, lehet hogy nekem is attól van?!

2016. jan. 18. 18:16
 7/8 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Akkor sanszos, hogy neked is attól van. :D Azért csinálj tesztet, hogy tuti legyen.
2016. jan. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, a teszt negatív. :D
2016. jan. 19. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!