Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha előző hónapban is kevesebb...

Ha előző hónapban is kevesebb volt mar a menstruaciom es most késik, akkor a teszt kimutatna mar most esti pisibol a terhességet?

Figyelt kérdés
Symiciat szedek pontosan, odafigyelve. Tény, hogy voltam mostanában náthás, coldrex, ilyesmit szedtem. Péntekenként szokott meg jönni, idáig semmi. Mas tünetem nincs. Most az előbb csináltam tesztet, negatív. Persze ha reggelig sem jon meg, új teszt es orvos. Olvastam a symiciarol, hogy okozhat kevesebb vérzest. De ha a terhesség okozta 4 hete a kevesebb vérzest, akkor azt a terhességet a teszt mar kimutatna, nem? Mar van egy 11 hos kisfiam, őszintén eszünk ágában sem volt a kisteso, csak par év múlva. Nagyon felek, nehogy baba legyen a dologban. Symiciar szedők tapasztalataira nagyon kiváncsi lennék. Koszonom!!!
2016. jan. 2. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:
bőven kimutatná, nem vagy terhes. én is azt a gyógyszert szedtem, nagyon kevés volt tőle a vérzésem, és nem is görcsöltem. volt ráadásul 1-2 alkalommal, hogy később vettem be a gyógyszert, és mégsem lettem terhes (mikor terveztük később egyből sikerült).
2016. jan. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyébként ettől függetlenül, hogy nincs vérzés, kezdd el szedni a következő havi adagot, mert nagyon nagy a valószínűsége, hogy az a teszt tényleg negatív, ennyi késésből már pozitív lenne, ha az lennél.
2016. jan. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom. Meg mindig semmi. Nagyon nagyon ideges vagyok. 😔
2016. jan. 2. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!