Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azzal a kérdéssel fordulok...

Azzal a kérdéssel fordulok hozzátok, hogy voltam nőgyógyásznál kb 3 hónapja és pco-ra gyanakodott?

Figyelt kérdés
November 27. Volt utoljára menstruációm és december 10- én mondta hogy a követkető ciklus 3-7 és 21. Napjan menjek vervetelre azonban nem jott meg a menszeszem. Tudni kell hogy a menstruációm sose volt rendszeres volt hogy 4 hónapig nem volt jah és elküldött pajzsmirigy vizsgálatra is. Azóta se jött meg és január 8. -án csináltam tesztet az pozitiv lett aztán csináltam 13. -án is egyett az pozitiv terhességi tünetem csak annyi hogy meg duzzadt a mellem se hányinger se semmi viszont majdnem minden nap görcsöl alul a hasam. Azt nem értem hogy ha teherbe is estem akkor hogy ha nem volt menstruációm igy peteérésem se. Hogy lehetséges ez?
2016. jan. 19. 11:01
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi félre irtam amit január 8.-án csináltam tesztet az negatív lett csak a 13.-ai volt poz
2016. jan. 19. 11:05
 2/6 anonim ***** válasza:
Abszolút lehetséges. A PCO nem zárja ki teljesen a terhesség esélyét, csak jelentősen csökkenti. De két pozitív teszttel már elég egyértelmű a helyzet, tünetek pedig egyáltalán nem törvényszerűek és nem is specifikusak, mindenkinél más. Sokaknál csak hat-hét hetesen kezdődik a hányinger, másoknál teljesen el is maradhat. Örülj neki!
2016. jan. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A menstruációt mindig megelőzi a peteérés, ha teherbe esel, nyilván nem jön meg a következő vérzés. Teherbe csak peteéréssel eshetsz, tehát pont sikerült eltalálni. :)))) Lassan elmehetnél dokihoz is.
2016. jan. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Félre irtam a 8.-kai az negativ lett rá 5 napra már pozitiv
2016. jan. 19. 11:07
 5/6 A kérdező kommentje:
Most csütörtökön megyek mert am február 24. Ére akartak időpontot adni nevetséges. Fel hivtam a dokit es mondta b menjek be.de remelem nem azert mert baj lehet? Am köszi a válaszokat:)
2016. jan. 19. 11:11
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Simá lehet babád pcos-al. :-) Én is az vok most vagyok a 2. babával terhes. Az előfordulhat hogy vmikor volt peteérésed. Ne aggódj a doki azért akar hamar látni mert megnézi uh-n hogy a baba hol van és milyen a sárgatest a petefészkeden ami a babát táplja. Nagy eséllyel mapsz utrogestant-ot (sárgatesthormont) mivel pcos-nàl sokszor van sárgatest elégtelenség, ez a vetélést megakadályozza. Én is használtam és jelenleg is hasznàlom. Minden oké lesz, nyugi :-)
2016. jan. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!