Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi E vitamint kell szedni...

Mennyi E vitamint kell szedni ha babat szeretnenk, a ciklus hanyadik napjan erdemes elkezdeni es szabad-e vegig?

Figyelt kérdés
2016. jan. 19. 21:23
 1/3 mandiga ***** válasza:

A ciklus bármelyik napján elkezdheted szedni az E vitamint, mivel nem csak a megtapadást segíti elő, hanem egyéb másra is jó. Nem függetlenül csak baba miatt lehet szedni.

Én pár napja kezdtem el, 200-as, napi egyet.

2016. jan. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt! A multivitaminomban es a terhesseg elotti vitaminomban (lehet nalunk ilyet kapni) osszesen 44 mg E vitamin van. Akkor ez joval kevesebb annal ami ajanlott, merek meg szedni. Azt olvastam, hogy a ferjemnek is hasznos lenne, o most multivitaminban szedi az E vitamint (es szed meg o is es terhesseg elottit, cink, vas stb...). Neki is erdemes beszedni? D vitamint mennyit szedtek?
2016. jan. 20. 08:51
 3/3 mandiga ***** válasza:
Neki és érdemes szednie. Ártani nem ártotok vele, nagyon sok mindenre jó hatással van. Én D vitamint nem szedek, habár most télen elég nagy szükség lenne rá, amúgy is napimádó vagyok. Gyógyszertárba kérdezd meg, hogy felnőttnek mekkora adagra van szüksége. Kisgyereknek a cseppentősből napi egy csepp, max kettő.
2016. jan. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!