Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetseges hogy terhes vagyok?

Lehetseges hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Kb masfel hettel ezelött lefeküdtem egy fiuval es nem vedekeztünk de elmeletileg nem is csinalt olyat amitöl terhes lehetnek es azon a napon meg delelött volt mentruaciom igaz mar csak nagyon nagyon gyenge...de lehetek terhes? Tudom hogy nem valoszinü de mi van ha megsem tudta megallni a fiu vagy ilyesni? Megerösitest szeretnek es negativ kommenteket nm...elöre is köszi
2016. jan. 20. 12:59
 1/7 anonim válasza:
25%
Ha nem védekeztetek akkor biztos hogy terhes vagy....hiaba hogy nem csinalt semmi olyat
2016. jan. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lehetsz, hiszen nem védekeztetek.

Ha nem csinált semmi olyat, akkor hogyan feküdtetek le?

A megszakításos módszer csakis azoknak ajánlott, akiknél nem gond, hogy ha mégis becsúszik a baba.

2016. jan. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

1. Ha LEFEKDTÉL valakivel, akkor CSINÀLTATOK OLYAT, amitöl terhes lehetsz.


2. A védekezés NÈLKÜLI szex igen sok esetben eredményez terhességet.


3. AZ, hogy a menzeszed elött feküdtetek le, nem jelenti azt, hogy nem lehet terhes.


4. Mivel az aktus óta eltelt 10 nap, ezért a legokosabb, ah nagy érzékenységü tesztet veszel és azzal nézed meg, hogy terhes lettél-e.


5. Az eddigiek alapján (Meg amit írtál), igen angy esélyed van a terhességre.

2016. jan. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vegyél tesztet és megtudod.
2016. jan. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"de elmeletileg nem is csinalt olyat amitöl terhes lehetnek "


- Na, ez már feldobta a napomat.


Részleteznéd, tulajdonképpen mit is csináltatok?

2016. jan. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Lehetsz terhes. Ha nem is beléd ment el, előváladék tuti volt. Abban is lehet sperma, igaz, kevés, és beteges. Én is voltam olyan buta, mint te, védekezés nélkül csináltuk egyszer, de nekem szerencsém volt, de inkább csinálj egy tesztet.
2016. jan. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"de elmeletileg nem is csinalt olyat amitöl terhes lehetnek "


Sütött neked sütit, megmasszírozta a lábad, megnéztetek egy filmet közösen és kibontottatok egy bort? :D

2016. jan. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!