Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges, hogy terhes...

Lehetséges, hogy terhes vagyok? 7 nappal a nem várt előtt teszteltem, tudom nagyon korai, de már nagyon kiváncsi voltam!

Figyelt kérdés

December 23án jött meg, január 7én volt ovulációm. Ovulációm előtt 3szor voltuk együtt...utoljára ovum előtt 2 nappal!január 21ére nem várom a mesim! Kb 4 napja mellfeszülésem van. Nagyon is fáj...melltartóban és anélkül se jó. Erőteljesebben fáj, mint egyébként szokott mesi előtt...sőt mesim előtt csak pár nappal kezd el fájni, de most sokkal hamarabb kezdett. Fáradtabb is vagyok mint általaban...

Én már igyis kezdtem magam beleélni abba hogy terhes leszek...

Lehetséges még attól hogy negativ lett a teszt? Nagyon nagyon korai volt?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2016. jan. 13. 18:16
 1/1 anonim ***** válasza:

előöször is ha 7-én ovuláltál, és 21-re nem várod, akkor a nemvárt előtt nem 7 nappal, hanem 8 nappal teszteltél.

az ovu után 6 napot jelent, ami gyakorlatilag még beágyazódáshoz is kevés...

a beágyazódást érezheted, de annak nem jele sem a mellfeszülés, sem a fáradtság...esetleg hasszurka vagy pecsételő vérzés....de a beágyazódáshoz is minimum 7 nap kell.

ha a beágyazódás sikeres, onnan még legalább 2-3 nap, mire a HCG nevű hormon szintje eléri a teszt által kimutatható mennyiséget!


Tehát a tesztelésednek semmi értelme nem volt, fizikai képtelenség hogy pozitív legyen a megtermékenyülésnek ebben a szakaszában..jó esetben talán január 17 körül beágyazódik, és akkor 19 körül lehet pozitív először a teszted...de ha rám hallgatsz inkább kivárod a 21-et...

és eszméletlen hogy valaki aki babót akar ennyire nincs képben...olvasgass :) jó tanács, nem cseszegetés.

sok sikert

2016. jan. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!