Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség jelei lehetnek:...

Terhesség jelei lehetnek: hőemelkedés, mellfájdalom és néha hasi görcs/fájdalom?

Figyelt kérdés
2016. jan. 20. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Késik már a mensid?Nehéz megmondani de lehet!Ha magas marad a hőd a nem várt napján is és másnap is akkor lehet!A másik kettő lehet psm tünet is!De remélem neked nem az!Nekem most még menzesz alatt is 37-37.2 volt a hőm!Mikor elmúlt leesett 36.5!ha késik csinálj egy tesztet ha még nem akkor várj addig!Drukkolok!
2016. jan. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy, köszi! Az az igazság, hogy ebben a hónapban kicsit előbb volt ovulációm, nem tudom, hogy miért, és talán ma már időszerű lenne a teszt, de nem merem megcsinálni. Várok még, igaz nekem az sem mérvadó, hogy késik e vagy nem, mert rendszertelen a ciklusom, okozott már elég sok nem várt meglepetést. Múlt hónapban is késett 15 napot, mégsem voltam terhes. Abban a hónapban valami 4-5 tesztet is csináltam, hogy hátha, de semmi. Most eddig csak egyet csináltam hétfőn, az negatív lett, talán kicsit el is siettem, de nem akarom beleélni magam, bár ez nagyon nehéz. Főleg úgy, hogy pici baba van a családban...
2016. jan. 21. 12:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia!Mizujs?Csináltál tesztet?És mi lett?Remélem minden okés!Első válaszoló vagyok!Bocsi hogy későn írtam csak most néztem meg,hogy írtál! :)
2016. jan. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!