Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elképzelhető, hogy a palástfű...

Elképzelhető, hogy a palástfű tea 26. ciklusnapon kiváltott egy peteérést?

Figyelt kérdés

Olvasgattam,hogy a palástfű tea peteérèst "okoz" . Csináltam egy peteérés tesztet ami két erős csíkos pozitív lett. Akkor most peteérésem lett 2 pohártól? Tegnap és ma ittam. 28 naposak a ciklusaim csak menzesz előtt mindíg barnázok így gondoltam kipróbálom,hátha orvosolja a problémát.


Pont nem szerettem volna most peteérést,akkor késni fog a menstruációm. Bár jobb volna ha meg sem jönne idén :)


2016. jan. 20. 18:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Elvileg a cickafark segíti a peteérést, a pozi ovuteszt jelezhet babát, de jelezheti a közelgő mensest is. Ha reggeli pozi a teszt, akkor jóstesztként működik, ha este csináltad, az inkább mensest jelezhet, de ne nekem legyen igazam :)
2016. jan. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!