Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Végre több mint két év után...

Végre több mint két év után azt hittem végre sikerült teherbe esnem. Miért ilyen szar.. Ok ezek a tesztek?

Figyelt kérdés

Mára nem vártam és nem is jött meg. De most hétfőn csináltam tesztet még hozzá facelle papír csikosat ami sosem csapott be még! És pozitív lett jól látható halványan a férjem is látta. Mondanom sem kell hogy nagyon örültünk neki.

Ma megint csináltam gondoltam erősebb kéne lennie, erre negatív lett Gabriel kazettás.

Már a tesztekben sem lehet hinni?


2016. jan. 21. 13:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok....viszont eszembe jutott, hogy még pár éve én is írtam ki kérdést, vissza is kerestem, sajnos a kép már nincs fent. Halvány pozitív lett a Facelle tesztem, szinte mindenki egyöntetűen gratulált, a Lily pedig negatív lett... Nekem megjött abba a hónapban...TEhát vagy elindult valami csak megszakadt, vagy a teszttel volt valami gond. De azt tudom, hogyha nem tesztelek akkor, semmit nem vettem volna észre az egészből.
2016. jan. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Mi újság Veled, teszteltél azóta?
2016. jan. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!