Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes voltam és vérzek!...

Terhes voltam és vérzek! Azonnal orvos vagy holnap délelőtt?

Figyelt kérdés
Ki tisztulnék magamtól? Azonnal menjek orvoshoz? Nem biztos hogy este örülnének nekem. Ráadásul 50 km-re lenne a legközelebbi ahol meg is néznek
2016. jan. 23. 19:41
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Hány hetes voltál? Az sem biztos, hogy elment a baba. Ha csak néhány napot késett nem gond, ha több hetes terhesség, én bemennék ma, nem foglalkoznék azzal, hogy örülnének-e.
2016. jan. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Még az orvos nem tudta meg állapítani. 2 hét múlva kellett volna vissza mennem.
2016. jan. 23. 19:47
 3/31 anonim ***** válasza:

Hány hetes vagy? Mennyire vérzel? Görcsölsz is?


Én egyébként azonnal mentem, 9 hetesen véreztem, kaptam Utrogestant, 2 napig görcsöltem, szenvedtem, véreztem, 3. napon kilökődött (csak petezsák volt). A 3. nap estéjén mentem vissza kontrollra, akkor már zárt volt a méhszáj és kitisztult a méhem.


De, lehetett volna az is, hogy nem tisztulok ki, és akkor meg jobb a kórház, hogy megműtsenek. A dokim azt mondta az első napon, hogy kap a dolog 3 napot, ha kiürül, jó, ha nem, megműt.

2016. jan. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Görcsölök is nagyon. Mintha menstruálnék, csak élénk piros és alvadt vér. Elnézést de muszáj le írnom. :-(
2016. jan. 23. 19:52
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

"Nem biztos hogy este örülnének nekem. "

A kórház azért van, hogy ellássanak, ez nem öröm kérdése! Ha elütne egy autó, akkor se mennél kórházba, mert nem örülnének neked?

2016. jan. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
:(
2016. jan. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
Majd írd meg h mizu?reméljük megmarad..
2016. jan. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Már biztos hogy nem marad meg. Nagyon vérzek. Egészségügyi abortusz lesz valószínűleg. Még most fogunk indulni mert itt az ügyeleten voltam. Mennél hamarabb menni kell mert egyre jobban vérezni fogok
2016. jan. 23. 20:41
 9/31 anonim ***** válasza:
Én 1 hétig véreztem erős görcsökkel és megmaradt a baba :) remélem nálad is pozitív vége lesz
2016. jan. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
51%
Ha tuti, h mèhen belül volt, ráérsz holnap. Az én dőlő véres terhességem "eredménye" mondjuk épp itt rosszalkodik mellettem :)
2016. jan. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!