Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek volt már ilyen? A többi...

Kinek volt már ilyen? A többi lent! Már nem értek semmit és meg is ijedtem, hogy valami baj van!

Figyelt kérdés
Mensi után vagyok 1 héttel!Tegnap nagyon megduzzadt a mellem és rettenetesen fáj!Nem bírom elviselni a ruhát!A mensim 3 nappal hamarabb jött meg és nem egészen volt olyan mint szokott lenni!Nem görcsöltem és nem is volt sok!4nap alatt letudtam ebből két nap volt több de nem úgy mint szokott lenni!Szerintetek lehetek terhes?Nem gondoltam tesztre mert úgy ahogy de megjött de hétfőn csinálok egyet hogy kizárjam a terhességet!Bár nagyon jó lenne ha baba lenne!Arra gondoltam,hogy lehet ciszta vagy hormon zavar!Ezért kérdezlek titeket,hogy ha valakinek volt már ilyen akkor mi okozta?Még soha nem volt ilyen és nem is hallottam ilyenről!Köszönöm a segítséget!
2016. jan. 24. 09:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez is egy olyan kérdés, amit innen, a gép elől nem lehet megválaszolni. Csinálj tesztet, fordulj orvoshoz.
2016. jan. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez meg megint egy tipikus válasz,hogy szóljunk be a kérdezőnek!Írtam,hogy hétfőn csinálok tesztet!De mivel több ember is megfordul itt lehet van valaki akinek volt már hasonló és talán ezért tettem fel egy kérdést hogy egy ilyen ember válaszoljon ha meg nem tud mit írni nem kell válaszolni!Bocsi ha nyers voltam de nem kell egyből negatív választ írni még te is kérdezhetsz neked sem esne jól!
2016. jan. 24. 10:03
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia, én többször voltam, így anno! Sajnos egy alkalommal sem állt terhesség a dolog mögött,de persze nincs kizárva,csak nagyon kevés az esély rá. Nekem hormonális probléma volt a vétkes, amit egy kis progeszteronnal orvosoltak,helyre rakta a mensim, és a babámnak is sikerült megfoganni. :) Jelenleg a 4. hónapban vagyok.
2016. jan. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ és gratulálok a babához!! :)
2016. jan. 24. 10:06
 5/9 anonim ***** válasza:

Én nem gondolnék feltétlenül egyből cisztára (amiatt pl. pozi lehet a teszt), és hormonzavarra sem. Nekem volt ilyen elégszer, hogy a mellem indokolatlanul fájt, a dokim azt mondta, hogy ezért ciklus a ciklus. A menzesz alatt érzett fájdalom és a vérzés minősége, mennyisége szintén függhet pl. a stressz szinttől, vagy a folyadéktól, vagy a "csak úgy"-tól is:)


Vegyél egy tesztet, hogy megnyugtasson, hogy nincs baba, ha valóban nincs. Vagy hogy örüljetek, ha van (viszont akkor orvoshoz mennék egyből, hogy volt vérzésem, hátha kell valamilyen pótlás).


Jobb a teszt, mintha most 3 hétig teljes idegben vagy, hogy ihatsz-e egy pohár bort vagy nem:) (amúgy igen, de ilyenkor az ember mindenen stresszel:))

2016. jan. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem laparoscopia műtétem óta csak 2 napig van vérzésem, hasam alig fáj (éppen hogy van valami, kb 1 tampon elég LENNE arra a 2 napra) de baba így sincs, csak gyorsabban válik le a méhnyálkahártyám, kb az első nap megtörténik (ilyenkor nagyon darabos a vérzés, másnap már nem, harmadnak pedig csak pecsételésem van). Bocsi a részletességért. Ilyen előfordul, a ciklus változhat bármikor, főleg ha babát szeretne az ember, nekem pl. akkor kezdett el megváltozni a vérzésem.
2016. jan. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 mandiga ***** válasza:

Nekem kb két hónapja volt ilyen. Hosszú lett a ciklusom, majd megjött, de alig, két napig volt meg, semmi görcs, pedig szokott lenni, a cicim nagyon fájt még utána is.

Elötte voltam nődokinál, csinált hüvelyi ultrahangot, a papíromon az áll, hogy endometrium 5 mm, ép ov. Nem látott semmit, a nyálkahártyám volt vékony. Hogy attól lehetett-e, nem tudom, de sajnos baba nem volt a dologban. Ilyen volt a ciklusom, és lehet a mostani is ilyen, mivel már a 41. napon tartok, ensi sehol eddig. :(

2016. jan. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Aranyosak vagytok!Rendes szokott lenni a ciklusom 28-29 napos!Csinálok egyet hétfőn megírom az eredményt nektek ha érdekel de csak este mert dolgozom! De szerintem sem lesz baba!
2016. jan. 24. 10:39
 9/9 mandiga ***** válasza:

Persze, hogy érdekel minket a fejlemény, és kiváncsian várjuk.


Nagy drukk!!!!!

2016. jan. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!