Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség jelei vagy sem?

Terhesség jelei vagy sem?

Figyelt kérdés
Gumival csináltuk, a gumi nem szakadt ki, nem csúszott le ez 100%. Mégis jelentkeznek tünetek melyek terhességre utalnak. Lehet csak a sok tanulás miatt vagyok ilyen fáradt de a melleim is picit fájnak, érzékenyek.
2016. jan. 24. 17:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Tudod te hány olyan betegség, vagy állapot van, aminek ugyanolyan tünetei vannak, mint a terhességnek? Most voltam benne nem olyan rég egy hányásos-hasmenéses vírusban, hát kb. ugyanaz volt, mint anno terhességem egy bizonyos szakasza. Ettől függetlenül nyilván most nem voltam és nem vagyok terhes.

De ha bizonytalan vagy, hát csinálj egy tesztet, de nem gondolnám, hogy terhes vagy.

2016. jan. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De egy bizonyos időre rá kell megcsinálni a tesztet ?

Vagy el kell telnie pár hétnek ?


Vagy kb mennyi időnek ?

2016. jan. 24. 17:31
 3/6 anonim ***** válasza:

Nyilván, ha rendszeresen vagytok együtt, akkor nem tudod kiszámolni, hogy mikor kell tesztelned, mert amúgy ha konkrétan egy bizonyos aktusról lenne szó, akkor aktustól számított 2 hét múlva mutathat már biztosat a teszt, egyébként pedig ha valaki nemi életet él, akkor pedig ha nem jön meg a vérzése, akkor érdemes tesztelni.

De mondom, én nem gondolnám, hogy terhes vagy.

2016. jan. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

:) Aki védekezik, az nem lesz terhes.

Kizárt, hogy terhes vagy.

2016. jan. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

De félek, rengeteg dolgot olvastam a netten és már magamnak is bebeszélem :(


Nem annyira könnyü...

2016. jan. 24. 17:44
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor mi a fenének élsz nemi életet? Tudod a legtöbb ember, aki védekezés mellett lesz terhes, ott általában kiderül, hogy mégsem voltak elég elővigyázatosak. Nagyon-nagyon ritka, hogy valaki megfelelő védekezés mellett lesz terhes. Gyakorlatilag lehetetlen teherbe esni, ha gumival védekezel, az aktus legelejétől fogva, még 2 percig sem csináljátok anélkül és a gumi nem szakad ki.

Én 13 éve élek nemi életet. Egy időben fog. gátlót szedtem, egy időben óvszerrel védekeztünk és jelenleg is azzal védekezem a párommal és egyszer voltam terhes, akkor is terveztük, viszont akkor is 7 hónapig tartott, mire összejött!

Ne parázz már ennyire, vagy akkor tényleg ne élj nemi életet!

2016. jan. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!