Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A beágyazódási vérzés volt...

A beágyazódási vérzés volt valakinél piros?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert mindenhol azt olvasom, hogy rózsaszín (gondolom nyákkal kevert), vagy barna pötty.

De nekem most ici-pici piros vér volt a papíron. 22-ik napon vagyok, a menstruáció még kizárva.

Először azt hittem, az aranyerem, de aztán újabb papírral töröltem újra meg újra, és egyértelmű volt, hogy nem. (No meg nem is fájt az aranyeres dolog, pedig ha vérzik, akkor fájni szokott...)



2015. nov. 22. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt pár csepp vérzésem csütörtökön és én sem tudom mire vélni csak bizakodni hogy beágyazódás legyen.drukkolok neked is
2015. nov. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet! Igaz rozsaszines volt nekem is de sztem ami neked volt az jo esellyel beagyazodas!
2015. nov. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Szeretném nagyon, csak azért irtó furcsa, mert az eddigi terhességeimnél soha nem volt semmi.

Nem akartam elhinni, az előbb elmentem wc-re, és erős hasprést csináltam és megint volt egy ici-pici, de cseppnek sem tudnám nevezni, annyira kicsi.

Hát meglátjuk. :)

2015. nov. 22. 20:24
 4/7 A kérdező kommentje:
Neked is drukkolok, első!
2015. nov. 22. 20:24
 5/7 A kérdező kommentje:

Ma reggel csináltam egy tesztet, ez a 28. nap.

Amikor megcsináltam, csont pozitívnak láttam, és el is könyveltem, hogy akkor ebből nem lesz baba, főleg hogy fájt a derekam és a hasam (azóta is) Visszafeküdtem aludni, aztán 2,5 órával később ránéztem a tesztre, és piszok haloványan de látszik még egy csík.

Viszont nem tudom hogy "számít-e", a leírásban az volt, hogy 5 percet kell várni (lehet hogy nem is vártam annyit, mert álmos voltam fél 7kor), és hogy 30percen túl nem érvényes.

Nem tudom mikor ment oda a csík... :(


Viszont annyit tudok, hogy az elmúlt hónapban teszteltem ugyanilyen teszttel, és akkor is ránéztem utólag a negatívra, sőt annál "gagyibb tesztre" is ránéztem újra, és ami negatív volt, az mindig negatív is maradt, órákkal később, szóval ilyen "száradási csíkot", amiről itt mindig olvasok, ilyet még sosem tapasztaltam...

2015. nov. 29. 09:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Végül lett baba kérdező?
2016. jan. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem, nem lett.
2016. jan. 28. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!