Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha menses előtt nincs folyásom...

Ha menses előtt nincs folyásom az nem jó jel, vagyis nem vagyok terhes ugye? Mert szeretnék de 2 éve nem sikerül pedig van egy egészséges 4 és fél éves fiam! Peteéréskor volt folyásom azóta semmi! Vasárnap kell megjönnie!

Figyelt kérdés
2008. szept. 17. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem sem volt folyásom a mensi előtt,csak a nem várt napon kezdett fehér krémes lenni,ami azóta is tart.

sok sikert!Egy 16 hetes

2008. szept. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem így van.Pé után úgynevezett szárazság következik, a beágyazódás környékén lehet krémes nyálka de a kettő nem függ össze, utána megint száraz napok vannak és ha nincs terhesség akkor a mensi előtt 1-2 nappal lesz vizes vagy tojásfehérje szerű nyálka.Ez a köv. mensi előjele. Úgyhogy még nincs veszve semmi még simán lehetsz terhes!!
2008. szept. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt folyásom, sőt, még PÉ-kor sem, mégis már 21 hetes kismama vagyok.
2008. szept. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2008. szept. 18. 09:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia. Én most ugyan ebben a helyzetben vagyok. Vasárnapra nem várom. Érdeklödnék, hogy neked megjött a mensid? Ha babás vagy, a mensid napjáig száraz voltál? Köszi a választ.
2008. okt. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos megjött a mensim, a száraz napok után így beigazolódott hogy pé volt, de utána a szárazság mensire utal!
2008. okt. 7. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!