Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a párom el élvezett (nem...

Ha a párom el élvezett (nem belém) és egy olyan 20 perc elteltével ismét le feküdtünk majd ezt meg ismételtük még kétszer mennyi esélye van annak hogy teherbe essek?

Figyelt kérdés
Nem volt rajta gumi és attól tartok,hogy nem törölte meg a himvesszőét.
2016. jan. 26. 15:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Van rá esély.
2016. jan. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van rá esély.
2016. jan. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért, ha megtörölte volna, nem félnél?

Neked ki mesélte be, hogy az elegendő védekezés lenne?


Akkor is lehetsz terhes, ha megtörli. Akkor is, ha előtte nem megy el, de beteszi. Akkor is, ha csak pár lökésre dugja be.

2016. jan. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Telyesen igazad van.Nem az,hogy akkor nem félnék de valamivel nyugodtabb lennék.. Köszönöm a válaszokat.
2016. jan. 26. 16:03
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az el igekötő nem elváló, az elélvezett egyben írandó. Másrészt gratulálok, hogy 3x eljátsszátok ezt, és utólag gondolkodsz el. Eső után köpönyeg.
2016. jan. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem törölgetni kell, hanem gumit húzni rá!
2016. jan. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha védekezés nélkül dugsz terhes lehetsz, ennyi. Ha ezt négyszer egymás után akkor négyszer nagyobb az esélye.

Ha betette akkor már terhes lehetsz az előváladéktól is.

2016. jan. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én így estem teherbe ,itt szuszog rajtam a kisfiam :)
2016. jan. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!