Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehetek terhes?

Szerintetek lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Kb 10-11 dpon járok. Még 4-5nap a nem várt. Ma reggel meg így napközben is néha mintha görcsölgetnék.(tegnap este szúrkálásokat is éreztem a petefészkemnél és a méhemnél)Krémes sárgás folyásom van. Reggel pisi után talán nagyon nagyon enyhén rózsaszínes valami is volt benne. Azóta nem igazán tapasztaltam. Bocsi a részletekért...tesztet csináltam nemgatív. Láttok még esélyt? Van akinek ilyen tünetei voltak és baba lett?

2016. jan. 27. 11:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha szexeltél védekezés nélkül, akkor igen, van esély terhességre.
2016. jan. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenki csak találgatni tud, aztán vagy bejön, vagy nem. Elhiszem, hogy nagyon szeretnél babát, de próbálj meg picit lazítani, mert így bele lehet őrülni, ha minden ciklus végén tüneteket keresgélsz. A terhességnek nincsenek olyan specifikus tünetei, amik CSAK rá jellemzőek, és semmi másra, így aztán senki nem fogja tudni megmondani, hogy ez terhesség jele-e, vagy sem. Max. tippelgetni lehet.
2016. jan. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam volna ki a kérdést! Teljesen ugyan így vagyok én is,. mint Te! Reméljük a legjobbakat!
2016. jan. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kívánom hogy sikerüljön a baba ;)

De ennyire ne görcsölj ezen.Lehet az vagy lehet nem. Nemvárt napján tesztelj már nem olyan sok idő.(jo tudom könnyü mondani).De ha nem jön össze esetleg így nagyobb csalódás mert valaki lehet hasonlót produkált és baba lett de lehet csak más miatt a tünet.

Drukkolok hogy sikerüljön majd írd meg mi lett!

2016. jan. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!