Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Volt már...

Lehetek terhes? Volt már valaki így?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

15-én volt peteérésem, 13-án tudtunk csak együtt lenni, 29-re nem várom. Viszont olyan menstruáció szerű görcseim vannak, hogy fetrengek egésznap.

A kérdésem, hogy lehet ebből baba? Sosem volt még menstruáció előtti görcsöm, más tünetem nincsen (pl hányinger, mellérzékenység, megvonásos vérzés, stb..)



2016. jan. 26. 02:38
 1/6 anonim válasza:
0%
igen:) De jó Neked, nekem még barátnőm sincs.
2016. jan. 26. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
MAjd ha késik 5-7 napja,arra alapozhatsz. Ilyen mindenféle "tünetre" én nem alapoznék. Hányinger nincs is a terhesség elején,vérzésnek meg főleg nem igazán kell lennie.Nekem majd 30 kell megjönnie,mi is peteérés előtt voltunk együtt elvileg,de nekem van hogy 34 napos ciklusaim voltak,most az utolsó kettő volt 29 nap kb.Én semmit nem érzek pl,lányommal mikor terhes lettem,akkor se éreztem semmit,a mellem fájt nagyon,de nem akkor mielőtt meg kellett jönnie,az tuti.
2016. jan. 26. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Drukkolok mindenképp! 3. Babánkat várjuk. Az elsőnél semmi előjele nem volt csak az hogy nem jött meg. A másodiknál szédülés volt a nem várt napján. Most a 3.nál a nem várt előtti napon szagundor és szédülés volt. Másnap reggel pozitív lett a teszt. Tudom hogy nehéz kivárni de csak aznap tesztelj mikor meg kell jönnie. Előtte felesleges. Sosem tesztelgettem napokkal a nem várt előtt nincs értelme.
2016. jan. 26. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem második babámmal pé után egy héttel ugyanígy görcsöléssel kezdődött, pedig elötte sosem volt ilyen :)éreztem,hogy ez más, egyből gondoltam,hogy összejött, szex után 11 napra már halvány pozit is teszteltem. :)
2016. jan. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehetséges,de azért ilyen korán ne éld bele magad még.Amúgy nekem is nagy görcseim voltak (mikor megjön sose görcsölök).A többi tünet korai még(hányás pl.).Nekem még tünet volt a mellfeszülés (bár az pmskor is volt).És nagyon sokat pisiltem ami rám nem jellemző.Várni kell nemvártig és tesztelj előtte felesleges...remelem sikerül ;)
2016. jan. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos ma reggel Megjött, 7. próbálkozós hónap
2016. jan. 28. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!