Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki cickafarkfű/palástfű...

Aki cickafarkfű/palástfű teázik, letudná írni, mit hogy igyak 34-38 napos ciklusnál? Mire kell figyelni?

Figyelt kérdés

Szeretném a ciklusom 30 naposra beállítani és emellett persze kisbabás is lenni. Sokat olvasgattam de arról nem találtam infót,hogy mi történik,ha 14 napig cickafarkfűzök és utána 14 napig palástfűzök? Vajon így beállna?


Olyat is olvastam,hogy a palástfűtől magasan marad a hő menstruációkor. Ez igaz?


Mikor kell elkezdeni inni? Menstruáció első napjával?


2016. jan. 28. 10:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én nem vagyok egyik sem, de amit nagyon tudok javasolni, az a Vénusz csepp...ezt folyamatosan kell szedni, van benne cickafark, palástfű és pásztortáska. Eredetileg a ciklus beállítására, pms panaszok enyhítésére találták ki. Nekem nem volt gond a ciklusommal, baba elősegítése miatt kezdtem el inni....több, mint fél üveg megmaradt belőle, és pozi tesztem lett! :) most nem is tudom, mit csináljak a Vénusz cseppel, mert terhesen már nem szabad szednem... :)
2016. jan. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
(úgy értem, hogy én nem vagyok egyik sem, hogy se tea ivó, se hosszú ciklusos... :D)
2016. jan. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én csak hasonló tapasztalattal tudok szolgálni, én a Lady Ciklus teát ittam, és az nagyon szépen beállította a szintén 32-40 napos, és rendszertelen ciklusomat óramű pontosságú 28 naposra.

[link]


Csakis ajánlani tudom!

2016. jan. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja, és ez a tea tartalmazza a cickafarkat és a palástfüvet is.
2016. jan. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem,hogy a lady ciklus tea mennyi idő után tette helyre a menzeszed?
2016. jan. 28. 16:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Én inofolic italport iszok. 6hétre menstruáltam, mostmár 5 hétre jön meg.
2016. jan. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!