Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok, éppen 7 hetes....

Terhes vagyok, éppen 7 hetes. Eddig 6 kilót híztam. Nagyon sok?

Figyelt kérdés
Korábbi terhességemnél is elhíztam, de utána úgy ledobtam pár hónap alatt, hogy mi se látszott. Közel 20 kilót híztam akkor. Most eddig 6 kilót, és vagyok kereken 70 kiló. Kicsit aggaszt, cukros vagyok egyébként, de be van állva többnyire 5-10 között van 10 fölé nem megy, de van mikor leesik 3-4 közé. Szóval gondoltam, hogy ez is okozza, hogy ennyire hízok megint. az UH jó lett egyébként a picivel baj nincs.

2016. jan. 28. 14:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
76%
Én is 7 hetes vagyok, de én egy dekát nem híztam még. Szerintem ilyen korán még nem hízik az ember. Bár én sosem voltam hízékony egy kilót is nehezen szedek össze, és az étvágyam is nagyon rossz. Nem tudom de szerintem ez akkor is sok 7 hetesen.
2016. jan. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Milyen magas vagy a 70 kilódhoz?

7 hetesnél sok a 6 kiló hízás, de ha túl vékony voltál, és elég magas vagy a 70 kilóhoz akkor nem gond szerintem...

én sem túl karcsún kezdem a terhességem, 169 cm vagyok, 69 kg... :/

5+5 hkm

2016. jan. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
175 centi vagyok és terhesség előtt voltam 58 kiló aztán 63 mikor teerherbe estem. hízékony vagyok nagyon, csak tartottam a súlyom de most amikor éhes vagyok eszek rendesen.
2016. jan. 28. 14:53
 4/21 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem vagyok cukros, jelen pillanatban még terhes se... Az első terhességemnél én az első 7 hétben 5 kg-ot fogytam, pedig nem is hánytam! Azt visszaszedtem és sokáig csak 8 kg volt a hízás, a végére értem el a 10 kg-ot. Én kicsit sokallom a 6 kg-ot, de minden terhesség, minden szervezet más.
2016. jan. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
50%
Rengeteg a 6 kiló. Ennyit összesen híztam a terhességem alatt. Nem diétázol, ha amúgy is gondod van a cukroddal?
2016. jan. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem 175 cm magassághoz teljesen jó a 70 kiló, még nem terhesen is....az 58 kg-mal már túl vékony lehettél...
2016. jan. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
47%
Borzalmasan sok szerintem. 33 hetes vagyok eddig összesen híztam 6kg! Pedig nem vagyok nádszál! Szerintem nálad a cukros dologgal lesz vmi. Hisz még alig tudtad meg h terhes vagy és már ennyi felment??? Az oké h leadod, de ezt a szíved nem fogja bírni!
2016. jan. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
51%
ez nagyon sok szerintem. én 11 hetes vagyok és eddig 10 kilót fogytam, mondjuk én 10 cm-vel alacsonyabb vagyok nálad.
2016. jan. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem is nagyon sok, beszélj a háziorvosoddal erről! Én most tartok +7 kilónál, 32 hetesen. Ha előtte nagyon vékony lettél volna, akkor beleférne az extrém hízás is, de így ez elég sok.
2016. jan. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Meg tényleg az a baj h a szív ezt a sok megterhelést nem fogja bírni. Ha ilyen hirtelen hízol és fogysz is esetleg utána, nagyon veszélyes lehet. Főleg a hízás, a babára nézve is az. Szerintem mindenképp konzultálj erről dokival.
2016. jan. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!