Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalatokra lennék kíváncs...

Tapasztalatokra lennék kíváncsi a Yam gyökérrel kapcsolatban! Valakinek megkönnyítette e a teherbe esést?

Figyelt kérdés
Esetleg a párja-férje szedte e valakinek? Őrületbe kerget, hogy hol az írják róla, termékenységet növel, hol meg azt, hogy fogamzásgátló hatású, mert nem mindegy!Párom és én próbálkozunk a 2. babával és arra gondoltunk, hogy esetleg kipróbáljuk a Jam gyökeret, vagyis párom a Yam gyökér tinktúrát. A leírásban az volt, hogy termékenységet növeli - férfiaknál is. ma azonban másik oldalon meg azt olvastam, hogy fogamzásgátló hatású a nőknél, a férfiaknál meg csökkenti a nemzőképességet. Személyes tapasztalatokra lennék kíváncsi olyanoktól akik kipróbálták, milyen hatást tapasztaltak!
2016. jan. 28. 15:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Miért van akármire is szükségetek?

Van valami eredendő probléma?

2016. jan. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A kérdésedre válaszolva az az oka, hogy párom idősebb is, egyben egész napos ülőmunkát végez ( autó oktató) és hát ebből a két dologból kiindulva szerintem simán, vagyis valami étrend kiegészítő nélkül kisebbek az esélyeink.Szóval ha valaki tudna írni tapasztalatokat azt nagyon megköszönöm! Írnék mosolygós jelet, de nem lehet! csíz!
2016. febr. 4. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!