Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az első lombik sikeresége?...

Az első lombik sikeresége? Kinek mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés

2016. jan. 25. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Általában nem sikerül az első.

Ki kell tapasztalni, hogy milyen stimuláció válik be.

Nekem a második sikerült

2016. jan. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem az elso szinten nem sikerult, de nem volt teljesen sikertelen sem. Egy kemiai terhesseget sikerult osszehozni, a nemvart napjan 22 volt a HCG es utana is a legmagasabb ertek 134 volt, aztan elindult lefele. Valoszinuleg hogy a kezelessel nem volt gond, hanem az embrioban lehetett kromoszomarendellenesseg. Ket honap mulva lesz a kovetkezo, remelem, hogy az mar sikerulni fog.
2016. jan. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Első sikerült 1db 5napos blasztocytával! :)
2016. jan. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem nem lehet egyértelműen kijelenteni, hogy az első soha sem sikerül.. Ismerősi körömben több olyan pár is van, akiknek az első lombik sikerült, és szerintem sok olyan van. Nyilván olyan is van akinek pl a második sikerül vagy harmadik, de szerintem igen is van esély rá hogy sikerüljön az első.
2016. márc. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!