Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehet esély arra,...

Szerintetek lehet esély arra, hogy jön a baba? Ki mit tapasztalt beágyazódáskor?

Figyelt kérdés
Tudom unalmas mert több ilyen kérdés is van egy nap,de érdekel,hogy ti mit tapasztaltatok!Pénteken volt ovum és csak szombaton voltunk együtt!Tudom,hogy reálisan kevesebb az esély a babára de hátha sikerült!Van itt olyan akinek így lett pici? Abban reménykedem,hogy nem pontos időt mutatott a görbém!Olvastam itt,hogy nem mindig ír pontos napot! Mivel egy hete történt az eset most szurkát érzek a jobb petefészkemnél!És még egy hét van menszi-ig! Lehet jel?Mert szerintem még korai de hátha az!Teszt a biztos meg a kimaradt menszi de jó lenne tapasztalatokat olvasni!Köszi mindenkinek!
2016. jan. 28. 19:12
 1/7 A kérdező kommentje:
Azért ha mégis valaki elolvassa és szánna időt a válaszra megköszönném!Ha nem az sem baj!!
2016. jan. 28. 20:28
 2/7 mandiga ***** válasza:

Sajnálom, hogy nem kapsz választ. Én már szültem, és annyira próbálok vissza emlékezni, de semmi nem jut eszembe, hogy éreztem volna valami furcsát. Mikor meg kellett volna jönnie, akkor éreztem a hasam alját, hogy meg fog jönni, de semmi. Ami nekem furcsa volt, hogy napközben a hőm fent volt, ezt megéreztem rendesen. A másik meg az, hogy nekem nagyon érzékeny volt a hasam alja, gondolom a méhem miatt. Mikor hozzáértem, vagy lehajoltam. Semmi más, és nem hinném, hogy lett volna bármilyen szúrkálás. Pár napja éreztem én is,meg érzékeny volt a hasam alja is, de az elmúlt. A hőm lent van, tehát babára sem gyanakodhatok, habár vettem tesztet, mert nekem nagyon sokat késik már.


Esetleg feltennéd a görbéd? Nekem is behúzta az ovut, ami már közel 3 hete volt.

2016. jan. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Esély az mindig van rá. Megy ugye egy petesejt is 24 óráig életképes, még lehet, épp elcsípték a gyors katonák, valamivel nagyobb esélyed lenne fiúra ;)

Ha a görbét felrakod, megnézem, de nem vagyok nagy görbeszakértő. A hőmérőzésbe belejátszhat ez az-viszonyításnak jó, meg arra, hogy megismerd a ciklusod, a testedet, szerintem.

Nekem volt alhasi szúrkálódásom, de inkább a nemvárt előtti napokban. :) Korainak korainak tartom ez alapján a tiédet, de azt is meglehetne magyarázni egy akár még korábbi tüszőrepedéssel. Az a baj, hogy a nemvárt napjáig semmi nem biztos, sem a teszt, sem a tünetek, de én szurkolok Neked nagyon!

2016. jan. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a választ!lassan kiderül minden hiszen kb 4.-e körül megjönni-e!Addig várok mást nem tehetek. :)
2016. jan. 30. 17:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Lett baba? 😊
2016. febr. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szia!Sajnos nem!Percre pontosan megjött! :(
2016. febr. 12. 18:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Oh sajnálom 😔 talán most? 😊
2016. febr. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!