Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elképzelhető negatív LH teszt...

Elképzelhető negatív LH teszt ellenére is közelgő ovuláció?

Figyelt kérdés

- teljesen negatív az LH tesztem napok óta, egyáltalán nem erősödik

- az alaphőm is alacsony még

- viszont a méhszáj nyitott és teljesen tiszta, sok tojásf. nyák van 2 napja, mint a korábbi terhességeimnél - viszont akkor az LH teszt is pozitív volt ovulációkor.



2016. jan. 28. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Tesztelj tovabb. Nekem pl a pozitiv ovuteszt elott 4 nappal megkezdodik az ovus nyak es a pozitiv elotti napon jelenik meg csak extra halvanyan a masodik vonal. Ennek ellenere ekovetkezo nap meg nagyon eros pozitiv lesz.

Meg egy dolog, en 2-3 honapig nem produkaltam igazan pozitiv lh tesztet, holott egyertelmuen volt ovum (gorbe, ovufajdalom, ultrahang is mutatta). Azutan rajottem, hogy csak kora este (5-6 korul) latszik nekem igazan a teszten es elotte nagyon radikalisan csokkentenem kell mar deltol a folyadekfogyasztast es kb 3 oran at nem szabad pisilnem. Szoval kiderult, hogy korai idopontban csinaltam es nem is volt eleg koncentralt.

2016. jan. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pont most januárban jártam így. Full negatív lh teszt, másnap egyértelműen pozitív, másnap megint teljesen negatív.
2016. jan. 29. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Pont 2 hete kérdeztem. Ma megjött és végig végig negatív volt az LH teszt. A méhszáj+nyálka viszont ezek szerint nem hazudott. Fura.
2016. febr. 12. 07:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!