Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor van ovu? Ha pozi az lh...

Mikor van ovu? Ha pozi az lh vagy ha negatív?

Figyelt kérdés

Nekem az a kérdésem hogy tegnap lett egy erős lh tesztem.. együtt is voltunk párommal. Ma is csináltam lh.t ma már halványabb...most akkor hogy is van? Akkor van ovum mikor full pozi vagy akkor mikor már negatív? Azaz vagy ma hajnalban... vagy holnap valamikor gondolom én..

Köszönöm a válaszokat!



2015. dec. 20. 17:32
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Ha tegnap pozi volt és ma negatív akkor holnap hajnalban. Szóval ma mindent bele, de már a tegnapi is elég lehetett. Hőt kérsz?
2015. dec. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
* mérsz
2015. dec. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Igen mérek. Mar volt hasonló kérdésem itt akkor a görbém is beraktam. De most így állok... a hőm is azt mutatja hogy még nem volt semmi.. de a ciklus meg már be is húzta. :/ [link]
2015. dec. 20. 17:48
 4/26 anonim ***** válasza:
Hány naposak a ciklusaid?
2015. dec. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
28.
2015. dec. 20. 18:05
 6/26 anonim ***** válasza:
Nekem is 28 naposak a ciklusaim és a 15 nap szokott leesni a hőm ezen a napon már nagatív szokott lenni a tesztem. 16. nap reggel már emelkedik a hőm. Ez az első tesztelős hónapod? Az a baj mindenkinél más. Hónapokra van szükség, hogy kiismerjjük a testünk.
2015. dec. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Nekem mindig fáj az ovu. Eddig éreztem.most még annyira erősen nem éreztem. Csak olyan mintha meg akarna jönni érzéseim voltak. Most használtam lh tesztet előszőr. Októberben volt pozi(hcg) tesztem akkor 17napon volt ovum . 5 napott késett és megjött :( Novemberben a 12ik napon volt ovum. Most szerintem holnap lesz. Most is csináltam lh.t. egyre halványabb. Úgyhogy apának ma is dolgoznia kell akármilyen fáradt ! :D :/
2015. dec. 20. 18:20
 8/26 anonim ***** válasza:
Sok sikert 😊! Mióta próbálkoztok?
2015. dec. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
4 hónapja :/
2015. dec. 20. 19:05
 10/26 anonim ***** válasza:
A vetélés miatt nem írt föl valamit a nőgyógyász hogy többet ne forduljon elő?
2015. dec. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!