Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A lombiknál milyen szempontból...

A lombiknál milyen szempontból számít a petevezeték?

Figyelt kérdés
Amikor volt a leszívás előtti utolsó UH-m, azt mondta a dokim, hogy a jobb oldalon több és nagyobb petesejt van, mint a bal oldalon és ez jó, mert a jobb oldalon van petevezetékem. Utólag gondolkodtam el rajta, hogy vajon miért jobb és mi köze lehet hozzá. Szerintetek?

2016. jan. 29. 05:26
 1/6 anonim ***** válasza:
ezek szerint bal petevezetéked nincs.. jól gondolom? azért mondta, mert a petevezetéken keresztül szívja majd le a petesejtet, bal oldalról nem tud leszívni...
2016. jan. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, hogy a hátsó hüvelyfalon át szúrnak meg és szívják le a petesejtet, szóval a petevezetéknek akkor lenne jelentősége, ha spontán akarnál teherbeesni gyógyszeres rásegítéssel.

[link]


Itt is ezt írják pl.

2016. jan. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én is csak rákerestem én mást találtam, hogy hüvelyen keresztül szívják le... ebből gondoltam :) - de minden rosszindulat nélkül kérdező miért nem lehet megkérdezni ilyenkor az orvost hogy ezt miért mondta?:) "1"
2016. jan. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze a petevezetéknek a leszíváshoz! Akinek mind 2 petevezeték kivették annak is csinálnak lombikot! Hüvelyfalon keresztül szúrnak bódításba!
2016. jan. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi Mindenkinek a válaszokat! Szerintem sincs jelentősége, ezért kérdeztem, hogy valaki tudja-e.

Igen, a bal oldali petevezetőmet kivették. Amúgy elfelejtettem erről megkérdezni a dokit. Annyira futószalag van, hogy sosem jut ott eszembe egy kérdés sem, hanem mindig csak később.

2016. jan. 29. 15:43
 6/6 Manka68 ***** válasza:
Ha annyira futószalag van, lehet hogy a dokid elfelejtette, hogy neked leszívásod lesz, nem inszeminációd. :-)
2016. jan. 30. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!