Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek volt eselyem...

Szerintetek volt eselyem teherbe esni? Lentebb a tortenetem.

Figyelt kérdés

December 31.-en kezdodott az utolso menstruaciom. Januar 18.an voltam egyutt a baratommal kb. ugy kalkulaltuk a pete erest. Bar lehetseges hogy par nappal kesobb volt

,amit ugy olvastam nem akkora baj. Par napja eleg furcsan erzem magam, kicsit feszul a hasam, neha szurkalo erzes, de nem erosen. Nagyon erzekeny vagyok, bar erre nem alapozom mert alap jaraton is. Viszont amit meg eszrevettem hogy sokkal tobbet jarok pisilni, pedig ugyan annyit iszok. Illetve ejszakai muszakban dolgozok, es az elmult egy ket napban siman ataludtam az egesz napot. Plusz nem igazan vagyok edesszaju de mostanaban egy este alatt 1-2 csoki siman lecsuszik. Amit furcsalok hogy nekem menstruacio elott napokkal egyaltalan nem szokott fajni a hasam, semmi bajom nincs mar evek ota aznap mikor megjon gorcsolok egy kicsit de ennyi. Azt pedig elfelejtettem emliteni hogy az elmult par napban volt kremes tipuso feher folyas is, de egyaltalan nem sok csak minimalis. Szerintetek osszessegeben amit leirtam utalhat terhessegre, vagy csak magamat ahitom? Mindenkepp tesztelek majd, de meg tul korainak tartom. Bar addig is tapasztalatokat szivesen olvasnek. :) Koszonom akinek van egy 5 perce valaszolni.



2016. jan. 29. 09:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Mikorra nem várod?
2016. jan. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vasarnap.
2016. jan. 29. 10:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp drukkolok, nem esélytelen a dolog. Nekem pl minden terhességemet előre jelezte a krémes fehér folyás. Csak akkor volt olyan mikor terhes voltam. Most a 3. Babánkat várjuk 13 hkm
2016. jan. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jajj akkor nagyon remelem, koszonom szepen :)
2016. jan. 30. 03:41
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem vart napjan (ma) nagyon halvany pozitiv teszt nem reggeli vizeletbol. Szerintetek?
2016. jan. 31. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!